Uczelnia Nauk Społecznych - UNS, Łódź

STUDIUJ PRZYJAŹNIE I NOWOCZEŚNIE!
Adres: ul. Hm. A. Kamińskiego 21, 90-229 Łódź

Studia podyplomowe Executive MBA

Studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (Executive MBA) realizowane przez Uczelnię Nauk Społecznych z siedzibą w Łodzi posiadają międzynarodową akredytację Z WAY to excellence Business School ze Szwajcarii.

Nasza kadra, treści programu, obsługa studenta oraz Wewnętrzny System Zarządzania Jakością Kształcenia zostały pozytywnie ocenione przez Z Way to excellence Business School podczas półrocznego audytu akredytującego;

Z Way to excellence Business School to organizacja z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży szkolnictwa wyższego i szkoleń obejmująca zasięgiem swojego działania niemal całą Europę.

Profile studiów Ececutive MBA

Studia realizowane są w oparciu o innowacyjny model modułowości i mikrokompetencji. Każdy z Słuchaczy w I semestrze realizuje program managerski MBA. W semestrze II natomiast Słuchacz realizuje wybraną ścieżkę profilowaną.

Modułowy charakter programu pozwala słuchaczowi studiów MBA w sposób elastyczny projektować swoje kompetencje i wykształcenie managerskie. Proponowane profile:

  • Executive MBA: Ogólny – managerski
  • Executive MBA: Agrobiznes
  • Executive MBA: Coaching i Mentoring
  • Executive MBA: Ochrona zdrowia
  • Executive MBA: Zarządzanie bezpieczeństwem
  • Executive MBA: Zarządzanie w oświacie

Więcej informacji znajdziesz tutaj: STUDIA MBA

MATURA 2024 - ARKUSZE
REKLAMA
Szkoły wyższe w mieście