Targi - Edukacja

XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne - szczegóły wydarzenia

2020-03-02 10:37:24 | Łódź

Miejska Arena Kultury i Sportu organizuje 23. Łódzkie Targi Edukacyjne. W tym roku odbędą się w terminie 11–12 marca w Atlas Arenie mieszczącej się przy al. Bandurskiego 7 w Łodzi. Współorganizatorami targów są ich wieloletni partnerzy: Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Uczelnią partnerską tegorocznej edycji została Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, która przygotowała szereg spotkań i warsztatów.

23. Łódzkie Targi Edukacyjne baner plakat

Oferta edukacyjnych na targach w Łodzi

Podczas Targów odwiedzający będą mogli poznać m.in. ofertę 20 uczelni z Łodzi i całego kraju oraz 2 uczelni z Wielkiej Brytanii, University of Bradford i University College Birmingham. W ramach oferty 20 szkół wyższych będzie można zapoznać się z propozycjami studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich, III stopnia (doktorskich), w językach obcych i podyplomowych.

Swoja ofertę zaprezentują: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi, Uczelnia Nauk Społecznych, Społeczna Akademia Nauk, Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Politechnika Warszawska, Politechnika Częstochowska, Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku, Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, Akademia Morska w Szczecinie, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Szkoła Główna Służby Pożarniczej, oraz dwie uczelnie wojskowe: Akademia Sztuki Wojennej i Wojskowa Akademia Techniczna, a także tegoroczna uczelnia partnerska XXIII Łódzkich Targów Edukacyjnych Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Uczelnia podczas Targów przygotuje wykłady dla odwiedzających: "Jak dbać o cerę nastolatki/a.", "Czy istnieje dieta cud?" i "Wielki Test Wiedzy o Łodzi." Wzorem lat poprzednich zostaną również przeprowadzone praktyczne lekcje zawodu takie jak "Make up no make up, czyli delikatny makijaż dla nastolatki" i "Co pić, czym napoić? Soki, napoje, woda".

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przygotowało dla kadry pedagogicznej obszerną ofertę konferencji, warsztatów i seminariów. Zaaranżowana zostanie również Strefa Praktycznych Lekcji Zawodu, dzięki którym młodzież będzie mogła zapoznać się ze specyfiką wybranych zawodów.

Wydarzenia towarzyszące

Wśród wydarzeń towarzyszących targom znajdują się m.in. premierowa edycja turnieju siatkówki EDU Volley Cup 2020 dla maturzystów, a także bezpłatny IV bieg eduRun na 1 milę dla dzieci i młodzieży w wieku 13-20 lat, w którym do zdobycia przygotowane zostały cenne nagrody dla szkół i uczestników. Każdy biegnący otrzyma pakiet startowy m.in. z koszulką i numerem startowym z chipem, a po ukończeniu biegu pamiątkowy medal. Termin zgłoszeń upływa 29.02.2020 r.

Jak wziąć udział?

Wstęp dla zorganizowanych grup szkolnych jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie http://www.targi.lodz.pl/targi/353-xxiii-lodzkie-targi-edukacyjne/informacje oraz profilu "Łódzkie Targi Edukacyjne" na portalu Facebook.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: 2020, Wydarzenia, Atlas Arena, Łódź, Marzec, Targi, Uczelnie, Spis, Program, Atrakcje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
targi
Jak zdobyć wymarzoną pracę na lotnisku?

Weź udział w 4. Lotniskowych Targach Zawodoznawczych Kraków Airport

targi poznań
SWWS na Targach Edukacyjnych w Poznaniu

Wydarzenie rusza już 10 marca.

studenckie targi pracy
Studenckie Targi Pracy SGH - poznaj przyszłych pracodawców

Zobacz, szczegóły wydarzenia, które pomoże ci zadbać o przyszłą karierę.

Polecamy
targi
XXV Inżynierskiie Targi Pracy 2023

Co odbędzie się podczas wydarzenia?

targi pracy
Inżynierskie Targi Pracy już w marcu!

Jak znaleźć prace po studiach?

Ostatnio dodane
targi
Jak zdobyć wymarzoną pracę na lotnisku?

Weź udział w 4. Lotniskowych Targach Zawodoznawczych Kraków Airport

targi poznań
SWWS na Targach Edukacyjnych w Poznaniu

Wydarzenie rusza już 10 marca.

Popularne