Targi - Edukacja

Akademickie Targi Pracy w Łodzi 2020 - informacje o wydarzeniu

2020-02-17 08:59:59 | Łódź

Uwaga: w związku z epidemią Koronawirusa i zaleceniami państwowych instytucji, Targii zostały odwołane. Informacje o nowym terminie zostaną podane do wiadomości po jego ustaleniu.

28 kwietnia 2020 r., odbędzie się jubileuszowa edycja Akademickich Targów Pracy. Tego dnia Hala Expo przy al. Politechniki 4 stanie się centrum łódzkiego życia studenckiego. Jest to jedna z najważniejszych i największych imprez tego typu w Polsce.

Zdjęcie z łódzkich Akademickich Targów PracyAkademickie Targi Pracy w Łodzi

Po raz piętnasty reprezentanci czołowych firm z regionu łódzkiego spotkają się w jednym miejscu, by przedstawić swoim potencjalnym pracownikom liczne oferty praktyk, staży czy pracy. Zatem jest to  idealna okazja dla studentów na zapoznanie się z wymaganiami przyszłych pracodawców. Nic więc dziwnego, że wydarzenie to rokrocznie odwiedzają tysiące żaków.

Możliwość spotkania z ponad setką wystawców warunkuje lepsze rozeznanie się w wymaganiach rynku, a tym samym łatwiejsze rozpoczęcie swojej ścieżki zawodowej.  Akademickie Targi Pracy cieszą się atencją firm reprezentujących różnorodne branże - transportową, logistyczną, informatyczną itp. Tym samym każdy odwiedzający jest w stanie znaleźć interesującą ofertę bez względu na uczelnie, bądź kierunek studiów.

Akademickie Targi Pracy wpisały się na stałe w kalendarz ważnych branżowych imprez w Łodzi. Stąd też dla wielu firm jest to sposobność na poznanie młodych ludzi, którzy być może w przyszłości wstąpią w szeregi pracowników ich firm.

Ponadto ATP to także wiele dodatkowych atrakcji, przeznaczonych dla studentów. Jak co roku odwiedzający mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów, którzy przybliżą uczestnikom praktyczne podejście do różnorodnych zagadnień.

15. edycja Akademickich Targów Pracy

W tym roku, w wyjątkowy sposób będzie obchodzony jubileusz Akademickich Targów Pracy. Całe wydarzenie uświetni gość specjalny, którzy przeprowadzi wykład na temat efektywnych sposobów autoprezentacji w mediach społecznościowych.

Na uczestników targów czeka wiele innych niespodzianek przygotowanych z myślą specjalnie o tym przedsięwzięciu. Dlatego warto tego dnia odwiedzić łódzką Halę Expo by przekonać się co aktualnie oferuje rynek pracy. Kto wie, być może będzie to punkt zwrotny w karierze niejednego studenta.

Jak wziąć udział?

Wstęp na Targi jest bezpłatny, tak samo jak wszystkie inne atrakcje towarzyszące wydarzeniu.

ip

fot. Aleksander Brylski

Słowa kluczowe: XV, 15 edycja, Atrakcje, Wystawcy, Gość specjalny, Program, Hala Expo, Kiedy, Gdzie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne - szczegóły wydarzenia Łódź

Dowiedz się, jakie uczelnie zaprezentują swoją ofertę studiów na targach.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu zaprasza na Łódzkie Targi Edukacyjne 2020 Łódź

Zobacz jakie atrakcje przygotowała uczelnia na 23. edycję targów!

Polecamy
Ucz się języków!
Ucz się języków!

Według Komisji Europejskiej wykształcony Europejczyk powinien znać przynajmniej dwa języki obce!

MedPharm Careers już po raz czternasty w Polsce
MedPharm Careers już po raz czternasty w Polsce

Zbliża się czternasta edycja MedPharm Careers – największych międzynarodowych targów pracy dla lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów.

Ostatnio dodane
XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne - szczegóły wydarzenia Łódź

Dowiedz się, jakie uczelnie zaprezentują swoją ofertę studiów na targach.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu zaprasza na Łódzkie Targi Edukacyjne 2020 Łódź

Zobacz jakie atrakcje przygotowała uczelnia na 23. edycję targów!

Konkurs Ziaja