Spektakle, przedstawienia

XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych

Ocena:

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).
Ostatnio czytane
Zanussi reżyseruje w teatrze Jandy
Zanussi reżyseruje w teatrze Jandy

Janusz Gajos oraz Ewa Wiśniewska wystąpią w najnowszym spektalu warszawskiego Teatru Polonia, którego założycielem jest Krystyna Janda. Premiera "Romulusa Wielkiego" 16 stycznia.

Średniowiecze powróci podczas Jarmarku Jadwiżańskiego
Średniowiecze powróci podczas Jarmarku Jadwiżańskiego

4 października na terenach wokół Zamku w Leśnicy odbędzie się Jarmark Jadwiżański. W planach są widowiskowe pojedynki zaciężnych rycerzy, pokazy tańca historycznego, strzelania z łuku i terenowe gry miejskie.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi