Spektakle, przedstawienia

XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych

Ocena:

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Teatr Powszechny, Łódź).
Ostatnio czytane
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu

Teatr Ryutopia był najbardziej „egzotycznym” gościem tegorocznego Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku. Z Ayumi'm Tanidą, który wcielił się w rolę króla Leontesa z "Zimowej opowieści" rozmawia Natalia Klimczak.

Bharati - megawidowisko z Bollywood!
Bharati - megawidowisko z Bollywood!

Udaj się w spektakularną podróż do kulturowego serca jednego z najbardziej tajemniczych i fascynujących miejsc na Ziemi – Indii, uczestnicząc w największej w historii produkcji z Bollywood!

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi