Targi - Edukacja

XVI edycja Akademickich Targów Pracy

2021-04-07 15:00:48 | Łódź

Akademickie Targi Pracy, organizowane w hali EXPO w Łodzi, są okazją do spotkania się z przedstawicielami czołowych firm z regionu łódzkiego, a także skorzystania z porad specjalistów, obecnych w Strefie Doradczej. Oprócz tego odbędą się także szkolenia, prezentacje kompetencji i wiele innych wydarzeń. Zobacz, co jeszcze zaplanowali organizatorzy XVI edycji Akademickich Targów Pracy, które odbędą się wirtualnie, już 21 kwietnia 2021 r.

Plakat Akademickie Targi Pracy Łódź

XVI edycja Akademickich Targów Pracy

Już 21 kwietnia 2021 roku, odbędzie się XVI edycja Akademickich Targów Pracy. Na naszą targową platformę zaloguje się większość studentów z uczelni łódzkich.

Jest to jedna z najważniejszych i największych imprez tego typu w Polsce. To właśnie tam reprezentanci czołowych firm z regionu łódzkiego spotkają się w jednym miejscu, by przedstawić swoim potencjalnym pracownikom liczne oferty praktyk, staży czy pracy. Zatem jest to  idealna okazja dla studentów na zapoznanie się z wymaganiami rynku pracy. Nic więc dziwnego, że wydarzenie to rokrocznie odwiedzają tysiące żaków.

Możliwość spotkania z przedstawicielami firm, warunkuje lepsze rozeznanie się w wymaganiach rynku, a tym samym łatwiejsze rozpoczęcie swojej ścieżki zawodowej.  Akademickie Targi Pracy cieszą się zainteresowaniem firm reprezentujących różnorodne branże - transportową, logistyczną, informatyczną, farmaceutyczną i innymi odpowiadającymi wiodącym kierunkom kształcenia w łódzkich uczelniach. Tym samym każdy odwiedzający jest w stanie znaleźć interesującą ofertę bez względu na uczelnię, bądź kierunek studiów.

Wydarzenia odbywające się w ramach targów

Akademickie Targi Pracy wpisały się na stałe w kalendarz najważniejszych, branżowych imprez w Łodzi. A to za sprawą wielu atrakcji zaplanowanych przez organizatorów. Jak co roku odwiedzający mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów, którzy przybliżą uczestnikom praktyczne podejście do biznesu oraz zaprezentują szereg kompetencji i umiejętności ważnych na oferowanych stanowiskach. Ponadto, nie zabraknie także Strefy Doradczej w której, spotkacie specjalistów z zakresu przygotowywania CV i listu motywacyjnego.

W tym roku będziemy prowadzić całe wydarzenie w wyjątkowej przestrzeni wirtualnej, która została zaprojektowana tak, aby zrealizować wszystkie stałe i lubiane punkty wydarzenia.  Oczywiście na uczestników targów czeka wiele niespodzianek. 

Aby móc skorzystać z możliwości jakie dają ATP zapraszamy na bezpłatną platformę.  Kto wie, być może będzie to punkt zwrotny w karierze niejednego studenta. Nie zastanawiajcie się i dołączcie do jedynego takiego wydarzenia online w Polsce. Nie może Was zabraknąć!

ip

fot. Materiały partnera

Słowa kluczowe: Akademickie Targi Pracy 2021, Łódź Hala EXPO, wydarzenia towarzyszące
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
XVI edycja Akademickich Targów Pracy Łódź

Wydarzenie jest przeznaczone dla studentów ze wszystkich szkół wyższych w Łodzi

Targi Pracy NZS 2021
3-dniowe Targi Pracy orgazniowane przez NZS ruszają już 12 kwietnia!

Zobacz, co przygotowało Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego na te szczególne dni.

ATP 2021 - Vademecum uczestnika
Vademecum uczestnika Akademickich Targów Pracy 2021

Specjaliści z Biura Karier PWr przygotowali poradnik, dzięki któremu w pełni wykorzystacie potencjał eventu!

Polecamy
Zobacz, co moÅźe dać ci udział w w Dniach Kariery®!
Dni Kariery® - zbliżają się targi pracy organizowane przez AIESEC

Zobacz, co może dać ci udział w w Dniach Kariery®!

Ostatnio dodane
XVI edycja Akademickich Targów Pracy Łódź

Wydarzenie jest przeznaczone dla studentów ze wszystkich szkół wyższych w Łodzi

Targi Pracy NZS 2021
3-dniowe Targi Pracy orgazniowane przez NZS ruszają już 12 kwietnia!

Zobacz, co przygotowało Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego na te szczególne dni.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!