Koncert
The Cure zagrali w Łodzi

The Cure zagrali w Łodzi

  • 2022-10-21
  • Atlas Arena, Łódź

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 41.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

Zespół the cure powstał w crawley w sussex w anglii. Ich pierwszy występ odbył się w 1978 roku, a do tej pory zagrali około 1500 koncertów.

Wydali 13 albumów studyjnych, trochę filmów koncertowych i kilka albumów live. Mają na koncie parę soundtracków, boxsetów i ponad 40 singli. Powstało o nich również kilka książek. Wydawnictwo w stylu greatest hits. Garść coverów i wiele innych rzeczy.

 W 2019 the cure został wprowadzony do rock and roll hall of fame. W trakcie 42-letniej kariery przewinęło się przez niego aż 13 członków. W 2021 roku występuje w nim 5 osób: robert smith (głos i gitary), simon gallup (bas), jason cooper (perkusja), roger o'donnell (klawisze) i reeves gabrels (gitary).

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Cure zagrali w Łodzi "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Łódź, koncerty Łódź na dziś, koncerty Łódź jutro, koncerty Łódź w tym tygodniu, koncerty Łódź na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!