Koncert
Letnie Brzmienia: Vito Bambino

Letnie Brzmienia: Vito Bambino

  • 2022-08-18
  • Łódź

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 21.

fot. Zuzanna Mocny

Wystąpili

Opis

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się w Łodzi. Cykl koncertów Letnie Brzmienia w EC1 Łódź zakończy Vito Bambino. Początek jego drogi muzycznej to rok 2003 i późniejsze działania z zespołem Bitamina, z którym wydał 5 płyt. W 2020 r. nagrał solową płytę „Poczekalnia”. Udziela się gościnnie w wielu muzycznych produkcjach. Do tej pory współpracował m.in. z sanah, Rasmentalizm, Quebonafide, Pauliną Przybysz i Dawidem Podsiadło. W tym roku wspólnie z Natalią Szroeder wydał singiel „Późne godziny”.


Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Sary. Artystka ma na swoim koncie autorską płytę pt. „Światłocienie” wydaną pod swoim nazwiskiem (Sara Jaroszyk) pod koniec 2018 r. W 2021 r. wypuściła w świat długo wyczekiwaną płytę „NEOWISE”, która zachwyca kobiecą siłą, magnetyzmem i wrażliwością. Piosenki utrzymane są w klimacie hip hop i soul, a naturalna intymność tekstów i płynne brzmienie produkcji oferują świeżą perspektywę na R&B śpiewany po polsku. Sara udowadnia, że na polskim rynku jest miejsce dla kobiet odważnie poruszających się w tym gatunku. Na finałowe koncerty zapraszamy 18 sierpnia.

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Stratovarius zaprezentował nowe wideo "Broken" [WIDEO]

Tydzień po premierze najnowszego, pierwszego od siedmiu lat albumu, zespół zaprezentował nowy teledysk.

Kaśka Sochacka w nowym singlu Albo Inaczej
Kaśka Sochacka w nowym singlu Albo Inaczej [WIDEO]

Jak prezentuje się najnowszy singiel projektu Albo Inaczej?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!