Koncert
Great September 2023: Mrozu, Asster

Great September 2023: Mrozu, Asster

  • 2023-09-15
  • Łódź

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 34.

fot. Ksenia Paczyńska

Wystąpili

Opis

Setki koncertów i spotkań, występy polskich gwiazd i muzycznych odkryć - wszystko przez 3 dni festiwalu Great September w Łodzi!

Tegoroczny Great September Showcase Festival & Conference rozegra się w większej liczbie miejsc niż przed rokiem. Koncerty odbędą się na dużych i mniejszych scenach. W kultowych i klimatycznych, ale też w nietypowych miejscach Łodzi. Jeszcze mocniej wtapiając się w niesamowitą architekturę tego miasta. 

Osią drugiej edycji stanie się słynna ulica Piotrkowska – to wokół niej skupiać się będzie życie festiwalowe i związane z nim atrakcje. Reprezentacyjne miejsce Łodzi i jeden z najbardziej znanych adresów w Polsce przez trzy dni będzie tętnić najlepszą muzyką. A ta na Great September jest najważniejsza.

Już teraz zapraszamy na dziesiątki koncertów najpopularniejszych polskich artystów i muzycznych legend, które świętować będą z nami piękne jubileusze. Na występy nowych i świetnie zapowiadających wykonawców, o których być może jeszcze nie słyszeliście, ale którzy na pewno zrobią na was duże wrażenie na scenie. Podobnie jak przed rokiem, na Great September zaprezentujemy wam wszystko, co najlepsze, w polskiej muzyce. 

Będziemy jej słuchać na żywo i rozmawiać o niej z branżowymi autorytetami. Zapraszamy na spotkania z menedżerami, promotorami, twórcami teledysków i projektów graficznych, realizatorami dźwięku i fotografami – czyli fascynującymi ludźmi, którzy tworzą potężne muzyczne uniwersum. W tym roku zaplanowaliśmy z nimi więcej paneli i warsztatów. Będą im towarzyszyć także interesujące wystawy oraz pokazy filmów. Słowem wszystko, co pozwoli nam na trzy dni odpłynąć przy muzyce. 

Ponownie, jak przed rokiem, o najlepsze festiwalowe doświadczenia zadbają partnerzy, czynnie zaangażowani w kreowanie muzycznego świata na Great September. Odpowiedzialna za nową identyfikację wizualną wydarzenia łódzka agencja Progressivo, mecenasi wydarzenia: mBank i Mastercard oraz sponsor: Czujesz Klimat? Rossmann. Partnerem głównym jest Miasto Łódź.

Partnerem głównym wydarzenia jesMiasto Łódź, partnerem strategicznym Łódzkie Centrum Wydarzeń.

 

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
The Rose zaprasza na koncert w Polsce [WIDEO]

Aby sprawić radość swoim oddanym fanom, zespół The Rose zjednoczył się podczas jednego z występów Woosung w Korei Południowej w 2022 roku.

Tomek Ziętek zapowiada debiutancki, solowy album. Premiera w listopadzie! [WIDEO]
Tomek Ziętek wydał debiutancki album! [WIDEO]

Wiele z tych utworów zostało opublikowanych po latach przeleżanych w szufladzie.

Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.