Koncert
 Great September 2022: Julia Wieniawa

Great September 2022: Julia Wieniawa

  • 2022-10-22
  • Łódź

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 17.

fot. Zuzanna Mocny

Wystąpili

Opis

Zarówno działalność aktorska, jak i influencerska przysporzyła Julii Wieniawie rzeszy fanów oraz fanek, stała się w ostatnich latach jedną z tych medialnych postaci, które każdy zna przynajmniej z nazwiska, ale po niedawnej premierze debiutanckiego albumu („Omamy”), trudno nie odnieść wrażenie, że to muzyka jest jej najbliższa i właśnie w niej Wieniawa czuje się najbardziej swobodnie. Choć pierwszy długi materiał opublikowała dopiero teraz, w działalność wokalną jest w różnym stopniu zaangażowana od 2015 roku, a w gronie osób, z którymi współpracowała można znaleźć Arka Kłusowskiego, Mery Spolsky, Kubę Karasia, Kasię Lins czy Wojtka Urbańskiego. Zebranie tych wszystkich doświadczeń poskutkowało nagraniem popowego wydawnictwa na poziomie, który nie ustępuje światowym standardom.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!