Koncert

Wystąpią

Opis

To będzie ostatnia szansa zobaczenia duetu wiolonczelistów w naszym kraju.  Koncert 2Cellos, w którym usłyszymy pop-rockowe przeboje w niecodziennych aranżacjach odbędzie się 13 maja 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Stjepan Hauser i Luka Sulić zapowiadają, że nadchodząca trasa będzie ostatnią w ich karierze, dlatego nie można przegapić koncertu w Polsce. Wiolonczeliści mają miliony fanów na całym świecie, a ich gra zjednała sobie także koronowane głowy i przywódców państw. Nic dziwnego, ich gra daleka jest od klasyki, z którą kojarzony jest ten klasyczny instrument. Koncerty z udziałem 2Cellos to pop-rockowe widowiska z niesamowitą wprost energią. 

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Ed Sheeran ogłasza swoją trasę koncertową "+ - = ÷ x Tour"

Tournee artysty rozpocznie się w kwietniu 2022 od koncertu w Irlandii

ZespÃłł Cukier - Wywiad
Nowy rozdział zespołu Cukier, czyli ich drugi album "CK Anderson" [Wywiad]

Zobaczcie, co muzycy przygotowali dla swoich słuchaczy na płycie "CK Anderson".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!