Kluby i puby
Lemon Club, Łódź

Lemon Club - Łódź Kontakt, telefon, dojazd, rezerwacja, godziny otwarcia, bilety

  • ul.Piotrkowska 90, Łódź
  • +48 513 852 111
  • +48 508 715 559
  • lemonclub@wp.pl
  • http://clublemon.com.pl

Opis klubu

Nowo powstały klub zlokalizowany jest w ładnie zagospodarowanej bramie w samym sercu Łodzi. Podzielony został na trzy sale: jedyny w swoim rodzaju dancefloor z podświetlanym parkietem
i ścianami, wyciszoną salę, gdzie można komfortowo prowadzić rozmowy w trakcie imprez, w której znajdziecie funkcjonalny, łatwo dostępny bar i wygodne, skórzane sofy. Całości dopełniają dekoracje w stylu południowo-amerykańskim. Trzecią salą w lokalu jest VIP ROOM urządzony w stylu retro,
z możliwością regulacji muzyki i podglądu wydarzeń na parkiecie

Na swobodę i dobre samopoczucie gości klubu wpływa zarówno elegancki wystrój wnętrz, jak miła i zgrana obsługa. W Lemon Club bawicie się w rytmach muzyki klubowej. Rezydent DJ Eliot jest niezwykle wszechstronny i ma perfekcyjne wyczucie i zdolność rozgrzewania parkietu do czerwoności. Dzięki niemu ostatnich gości lokal często żegna dopiero o świcie. Imprezy startują o 21.00 i odbywają się w czwartki, piątki i soboty.

Oprócz imprez cyklicznych, często odbywają się tam eventy specjalne z dodatkowymi
atrakcjami dla gości. Wtedy właściciele klubu wymyślają nową tematykę i dodatki w obsadzie artystycznej dj’s, live vocal & instrument. W barze znajdziecie duży wybór drinków, takich jak m.in: Mojito, Black Russian, Tequila Sunrise, Cuba Libre, Long Island czy firmowy Lemon drink. O inne, orzeźwiające możliwości pytajcie barmana. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Lemon Club to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy mają ochotę na zabawę ze znajomymi, jak i tych, którzy szukają nowych znajomości. Pamiętajcie ̶ imprezy z muzyką klubową odbywają się od środy do niedzieli, start o 21.00. Get the party started!

 

 

Wydarzenia

Nie posiadamy obecnie informacji o najbliższych wydarzeniach w klubie Lemon Club.

Zdjęcia, galeria zdjęć

Nie posiadamy obecnie zdjęć z klubu Lemon Club.
Zdjęcia z wydarzeń w klubie
Brak wyników.
Polecamy
Repertuar kin
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi