Koncert juwenaliowy
Juwenalia Politechniki Łódzkie - koncerty dz. 2

Juwenalia Politechniki Łódzkie - koncerty dz. 2

  • 2012-05-19, , godzina 18:00
  • Kampus Politechniki Łódzkiej, Łódź

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 148.

Wystąpili

Opis

Patyk i RmkOne

Patyk i RmkOne to łódzki duet nagrywający muzykę hip-hop. Mimo że swoją karierę rozpoczęli całkiem niedawno, zdążyli już wiele razy wystąpić u boku czołowych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.


Dreadsquad & Dr. Ring Ding

Reggae, dancehall, ska, rocksteady, hip-hop przewijają się nieustannie w ich produkcjach i występach. Swobodnie łączą gatunki, bawią się dźwiękami. Sami mówią, że ich muzyka służy do zabawy i tańca, jest energetyczna i żywiołowa. Trudno się z nimi nie zgodzić, wystarczy odwiedzić jedną z ich imprez,  szczególnie, gdy na scenie wraz z nimi występuje Dr. Ring-Ding – znany w Europie wokalistą tworzący muzykę z pogranicza reggae, ska i dancehall.

EastWest Rockers

EastWest Rockers to ekipa od 7 lat działająca na polskiej scenie reggae. Brzmienia modern roots i dancehall plus oryginalne teksty łączące jamajski i polski slang przyniosły zespołowi rosnącą popularność. Do dziś wydali trzy albumy i zyskali miano jednego z najbardziej znanych polskich zespołów reggae. Ich występ to przede wszystkim mnóstwo pozytywnej energii.

Bas Tajpan & Miuosh

Bas Tajpan - pionier polskiej sceny reggae rapu, Miuosh – genialny raper,  a Bas Tajpan & Miuosh to elektryzująca mieszanka łącząca ze sobą oba nurty muzyczne: reggae i hip-hop. Ich wspólny album to świetna produkcja, a wspólne koncerty to niepowtarzalna, energiczna, porywająca impreza.


Pezet & Małolat + Live Band

Pezet i Małolat, czyli bracia Paweł i Michał Kaplińscy, to jedni z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów. Obaj związani ze sceną hip-hopową od 1998 roku, mają na swoim koncie liczne wstępy gościnne i wiele utworów rozpoznawanych nie tylko w kręgach hip-hopowych. W 2010 roku nagrali razem płytę i rozpoczęli wspólne trasy koncertowe. Teraz grają z Live Bandem – będzie się działo!

Eldo

Eldo, a właściwie Leszek Kaźmierczak (znany również jako Eldoka) to warszawski raper i muzyk działający na polskiej scenie od 1997 roku. Członek nieistniejącego już zespołu hip-hopowego Grammatik. Od lat należy do czołówki polskich raperów, tworzy hip-hop trafiający do szerokiego grona odbiorców.

Monopol

Monopol to polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza popu i elektronicznej muzyki tanecznej. Zespół zaistniał na polskiej scenie muzyczne dzięki takim utworom jak „Zodiak na melanżu”, „Lans”, „W aucie” czy „Mega Luzik”.

fot. Błażej Bernat
fot. Adrian Perek

Mapa

Polecamy
Ostatnio dodane
sesja z wodą
Sesja z wodą

Sesja coraz bliżej, a wraz z nią egzaminy, kolokwia i dużo nauki. Wszystko to skutkuje zwiększonym obciążeniem naszego organizmu. W jaki sposób możemy pomóc sobie w tym czasie?

koncerty juwenaliowe
Jak kupić online bilet na imprezę?

Sprawdźcie, gdzie i jak kupić bilety na nadchodzące koncerty!

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.