Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
Fabii Rebordao w ramach projektu Siesta w drodze.

Fabii Rebordao w ramach projektu Siesta w drodze.

  • 2023-01-29
  • Klub Wytwórnia, Łódź

Opis

Klub Wytwórnia i DoubleTree by Hilton Łódź kolejny raz grają z WOŚP!

W tym roku WOŚP gra po raz 31., tym razem pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” Kolejny raz do akcji dołączyły Klub Wytwórnia oraz hotel  DoubleTree by Hilton Łódź. Na aukcję przekazany został pakiet VIP z noclegiem na koncert Fábii Rebordão w ramach projektu Siesta w drodze.

Zwycięzcy aukcji nie tylko wezmą udział w koncercie, który odbędzie się 18 marca b.r., ale także spotkają się z dwoma, wyjątkowymi osobami – Artystką oraz Marcinem Kydryńskim. Zajrzą także za kulisy Klubu Wytwórnia czy otrzymają płytę z autografem. Ze strony hotelu DoubleTree by Hilton Łódź czeka na nich powitalny drink oraz nocleg z pysznym śniadaniem w apartamencie Junior Suite.

Tegoroczna aukcja potrwa do 29 stycznia, a cena wyjściowa licytowanego pakietu to 1000 zł. Kwota z licytacji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i pomoże w walce z sepsą.

Klub Wytwórnia oraz DoubleTree by Hilton Łódź łączą swoje siły i grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już kolejny raz. W poprzednim roku licytowany był pakiet VIP z noclegiem na koncert Kaśki Sochackiej, który osiągnął wartość 3550 zł.      

Polecamy
Ostatnio dodane
Policz się z cukrzycą
Wystartował wirtualny bieg "Policz się z cukrzycą"

5-kilometrowy dystans pokonywać można w dowolnym miejscu o dowolnej porze.

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).