Wiadomości - Artykuły

Tattoo Konwent 2023 zaprasza do Łodzi [FOTO, WIDEO]

2023-11-13 09:38:26 | Łódź

Już w najbliższy weekend, 18-19 listopada w hali EXPO, odbędzie się kolejna 44. edycja Tattoo Konwent. Pod hasłem Tattoo Konwent kryje się cykl festiwali oscylujących wokół tematyki tatuażu artystycznego. W trakcie Łódź Tattoo Konwent spodziewać możemy się rekordowej liczby aż 400 tatuatorów w trakcie pracy, a oprócz tego niezwykłych pokazów Drag Queens, koncertów, warsztatów i stref tematycznych.

Zobacz zdjęcia z Tattoo Konwent z Wrocławia>>

O wydarzeniu: 

Tattoo Konwent to impreza skupiająca w jednym miejscu tatuatorów z różnych stron Polski. Wydarzenie przyciąga setki wystawców, dając odwiedzającym unikalną okazję do obserwacji artystów przy pracy, poznania ich technik i, potencjalnie, zdobycia długo wyczekiwanego tatuażu.

Atrakcje towarzyszące:
Program festiwalu obfituje w najróżniejsze atrakcje - w tym DRAG QUEEN show z udziałem Himery, Hrabiny i Shady Lady, koncerty zespołów Ballkick, Suck My Glove, D.Real oraz duetu rapera Lorda Willina i wokalistki Madeline Hogen, a także spektakularny pokaz body suspension. Na uczestników czekają również warsztaty kreatywne, takie jak szycie na maszynie czy tatuowanie na skórce banana. Szeroka oferta atrakcji towarzyszących to odpowiedź na potrzeby zarówno dorosłych, jak i młodszych entuzjastów sztuki tatuażu.

Konkursy na najlepsze tatuaże:
Nieodłączną częścią Tattoo Konwent są konkursy na najlepsze tatuaże, przyciągające zarówno artystów, jak i miłośników tej formy sztuki. Zgłoszone prace oceni pod kątem techniki wykonania, oryginalności, a także zgodności z wybraną kategorią profesjonalne jury - Joanna ‘Akvarko’ Zielińska, Artur Gepas Gierlich, Bartosz ‘Wiśnia’ Wiśniewski. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone. Poznaj wszystkie kategorie konkursowe.

Bilety:
Do piątku 17 listopada trwa internetowa przedsprzedaż biletów. W ofercie dostępne są bilety jedno i dwudniowe, specjalne karnety dla grup, bilety ulgowe oraz karnety w zestawie z pamiątkową koszulką Tattoo Konwent projektu tatuatora Patryka Hiltona.

Dzieci do 10. roku życia oraz osoby powyżej 65. roku życia wchodzą na imprezę za darmo.

 

ip
Fot: Krzysztof Zatycki 

Słowa kluczowe: Tattoo, Łódź, 2023, Festiwal, Bilety, Miasto,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
HELPERS’ GENERATION
Studenci ruszają z ogólnopolską akcją HELPERS' GENERATION

Zarejestrowali już 156 tys. potencjalnych dawców szpiku i idą po więcej.

Polecamy
kolejne spotkanie z cyklu PodrÃłÅźe z antropologią
Rozrywka, hazard, metafora - walki kogutów na wyspie Réunion

Kolejne spotkanie z cyklu Podróże z antropologią.

krÃłlowa ElÅźbieta II
Kiedy odbędzie się pogrzeb królowej Elzbiety II?

Jakie wydarzenia czekają nas w związku ze śmiercią władczyni?

Polecamy
Ostatnio dodane
HELPERS’ GENERATION
Studenci ruszają z ogólnopolską akcją HELPERS' GENERATION

Zarejestrowali już 156 tys. potencjalnych dawców szpiku i idą po więcej.

Popularne
Tattoo Konwent 2023 zaprasza do Łodzi [FOTO, WIDEO] Łódź

400 tatuatorów, Drag Queens i wiele innych atrakcji.