Spektakle, przedstawienia
gorace latoc39c58567a8782116aa62639b4448b68.jpg

Gorące lato w Oklahomie

Ocena:

Opis spektaklu

"Gorące lato w Oklahomie" to spektakl oparty na dramacie "Sierpień" autorstwa Tracy Lettsa. To jedna z najciekawszych współczesnych sztuk anglojęzycznych. Od światowej premiery w 2007r. święci triumfy na prestiżowych amerykańskich i angielskich scenach, a liczne nagrody, m.in. nagroda Pulitzera i nagroda za najlepszą nową sztukę na Broadway'u, plasują autora w czołówce współczesnych dramaturgów. Sztuka Lettsa to wielopokoleniowa saga rodzinna, na pograniczu epickiej tragedii i czarnej komedii, opisująca niespełnione marzenia, pełne sekretów i konfliktów relacje trzech pokoleń klanu Westonów. Pewnego upalnego letniego wieczoru w tajemniczych okolicznościach znika głowa rodziny Westonów. Kiedy z tego powodu do gniazda rodzinnego zjeżdżają się wszyscy krewni, na jaw wychodzą długo skrywane rodzinne tajemnice.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Gorące lato w Oklahomie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Gorące lato w Oklahomie.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Gorące lato w Oklahomie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Gorące lato w Oklahomie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Gorące lato w Oklahomie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Gorące lato w Oklahomie (Teatr im. S. Jaracza, Łódź).
Ostatnio czytane
Czarnoskóra aktorka zagra Kopciuszka [ZDJĘCIA]
Czarnoskóra aktorka zagra Kopciuszka [ZDJĘCIA]

Keke Palmer pierwszą Afroamerykanką, która wcieli się w rolę baśniowej księżniczki w broadwayowskim musicalu.

Ruszyło największe w Polsce cyrkowe show
Ruszyło największe w Polsce cyrkowe show

12 września miała miejsce premiera 16. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie. Najbardziej znana cyrkowa rodzina w Polsce, Cyrk Zalewski, zadbała o to aby dostarczyć swoim gościom niezapomniane doznania.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi