Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Marzy Ci się cud? Chciałbyś odmienić swoje życie?
 
Mieszkająca na północy Kalifornii Maude Gutman kupiła na wyprzedaży garażowej obraz, który być może jest dziełem Jacksona Pollocka. Zaprasza więc wybitnego znawcę i eksperta w dziedzinie sztuki – Lionela Percy’ego – by dokonał ekspertyzy i wydał opinię, czy naprawdę autorem obrazu jest amerykański artysta. Czy bezrobotna barmanka jest posiadaczką obrazu wartego miliony dolarów? Czy spotkał ją cud, który być może odmieni jej los? Spotkanie tej dwójki to zderzenie odległych światów. Różni ich wszystko – od statusu społecznego, przez wykształcenie, po stosunek do rzeczywistości. Jednak okazuje się, że spotkanie w sprawie obrazu, staje się przede wszystkim spotkaniem dwóch samotnych ludzi pokiereszowanych przez los.
 
Oparta na prawdziwych wydarzeniach tragikomedia Stephena Sachsa to pełna zabawnych sytuacji oraz słownego humoru opowieść o tym, czym jest sztuka i o tym, jak trudno określić co jest dziś prawdą.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Arcydzieło na śmietniku.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Arcydzieło na śmietniku (Teatr Powszechny, Łódź).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Arcydzieło na śmietniku (Teatr Powszechny, Łódź).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Arcydzieło na śmietniku (Teatr Powszechny, Łódź).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Arcydzieło na śmietniku (Teatr Powszechny, Łódź).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Arcydzieło na śmietniku (Teatr Powszechny, Łódź).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
"Letnisko" w Teatrze Studyjnym
"Letnisko" w Teatrze Studyjnym Łódź

Scenariusz spektaklu "Letnisko", w reżyserii Macieja Podstawny, powstał na drodze improwizacji aktorskich, opartych na tekście A. Czechowa.

Zmarł wybitny reżyser, Jerzy Jarocki
Zmarł wybitny reżyser, Jerzy Jarocki

W ubiegły wtorek w Warszawie w wieku 83 lat zmarł Jerzy Jarocki, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów teatralnych.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!