Wydarzenie taneczne
Taneczne Ferie z Urban Dance Zone

Taneczne Ferie z Urban Dance Zone

  • 2010-02-15, do 2010-02-26
  • Urban Dance Zone , Łódź

Opis

Wspaniały pomysł na Ferie w Wielkim Mieście - Taneczne Ferie z UDZ.

Dobry moment, by zacząć przygodę z tańcem. Dla wszystkich powyżej 13 roku życia, którzy chcą w aktywny i ciekawy sposób spędzić Zimowe Ferie. To odpoczynek dla umysłu, po ciężkim semestrze nauki i kontakt z najpopularniejszymi technikami tanecznymi.
 
Pierwszy tydzień ferii 15 - 19 lutego:

11:00 - 12:00 Taniec nowoczesny - Kaja Swornik-Ognicka
12:00 - 13:00 Hip Hop/Newstyle - Maks Hać
13:10 - 14:10 Videoclip Dance - Kamil Rybiński
14:20 - 15:20 Street Jazz - Iza Zaremba
 
Drugi tydzień ferii 22 - 26 lutego:

11:00 - 12:00 Street Jazz - Iza Zaremba
12:00 - 13:00 Videoclip Dance - Kamil
13:10 - 14:10 Reggaeton - Pa'ti
14:20 - 15:20 Salsa Hip Hop - Pa'ti

 
Videoclip Dance - jest formą tańca teledyskowego. Z samego założenia taniec zamieniamy w mini-show, łączący tak lubiane style taneczne jak hip-hop, street-jazz, funky, new style. Zajęcia kładą nacisk na elementy aktorskie, muzykalność, koordynację i pamięć ruchową, a także umiejętność izolacji ciała do różnorodnej muzyki. To zajęcia wyzwalające w uczestnikach pokłady energii i pewności siebie.

Street Jazz - to technika, w której spotykają się Jazz Klasyczny, HipHop/Newstyle i Funky. To połączenie technicznej strony Jazzu, izolacji, obrotów z HipHopową miękkością i szybkością ruchów.

Reggaeton - jego bazą są szeroko pojęte tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej, np. różne warianty afro, salsy, rumby afro-kubańskiej, orishasu czy dancehallu oraz hip-hopu. To styl, w którym najważniejsza jest nasza osobowość i stan ducha, dlatego "nasz" reggaeton może być zarówno pełen uśmiechu, nieco zadziorny, szalony, dynamiczny lub zmysłowy - jaki tylko chcemy.

Salsa Hip-Hop - zajęcia inne niż wszystkie, stanowiące oryginalną mieszankę latynoskiej miękkości salsy ze współczesnym tańcem ulicy. Tańcz do przebojów r’n’b i pop, interpretuj muzykę, mieszaj style!

Taniec nowoczesny - z elementami tańca klasycznego, jazzu, hip-hop, funky. Wiele różnorodnych technik i kombinacji tanecznych bazujących na naturalnych możliwościach ruchowych i pozwalających na wyrobienie w uczestnikach gibkości i harmonii ruchów.

Cały program Ferii został opracowany tak, aby w sposób intensywny i kompletny poznać najbardziej popularne techniki taneczne, które można zobaczyć na większości teledysków czy też koncertów muzycznych. Zajęcia prowadzą doświadczeni i nieprzypadkowi instruktorzy. Kończą się wydaniem certyfikatu.
 
Ceny:

Jedna technika w tygodniu - 70PLN
Dwie techniki /tydzień - 130PLN
Trzy techniki /tydzień - 180PLN
Wykup całego bloku 1 tygodniowego - 230PLN
Wykup całego bloku 2 tygodniowego - 420PLN
 

Mapa

Ostatnio dodane
Przewodnik taniec Wykłady o tańcu dr Joanna Szymajda
Ulisses w rajtuzach i róże, czyli o tańcu we Francji i Belgii [wykład wideo]

Dr Joanna Szymajda mówi o tańcu, a wszystko obrazowane jest fragmentami z występami.

New Art Vibes Online Contest
Nadchodzi Turniej Tańca NEW ART VIBES Online Contest 2020

Akademia Tańca New Art wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i młodzieży organizuje turniej tańca w wirtualnej rzeczywistości.

Konkurs Ziaja
Akademia Tańca Esens