Sztuka
Różne Wymiary Fotografii - edycja XIII

Różne Wymiary Fotografii - edycja XIII

  • 2018-02-23, , godzina 19:00, do 2018-03-16
  • Galeria In Blanco ul. Łanowa 14, Łódź

Opis

Różne Wymiary Fotografii, to kolejna edycja wystawy zdjęć autorów biorący udział w warsztatach, którzy pokażą publicznie swoje dzieła.

Wystawa jest podsumowaniem kolejnego cyklu warsztatów fotograficznych II stopnia dla zaawansowanych prowadzonych w Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury.
Miłośnicy fotografii, uczestniczący w warsztatach, zaprezentują swoje różnorodne tematycznie, najciekawsze zdjęcia wykonane w ostatnim czasie.

Prezentowane prace fotograficzne na wystawie „Różne Wymiary Fotografii” pokażą ujęcie momentu przez każdego z uczestników warsztatów.

Wszyscy autorzy tej wystawy, jak i ich zdjęcia to jak odkrywanie nowych lądów, odkrywanie samych siebie. Mierzenie się z własnymi możliwościami i dążeniem do zabawy jeśli nie do perfekcji.

Autorzy prac: Aneta Nowakowska, Damian Pacholczyk, Dominika Lapeta, Marek Połomski, Marta Rowińska, Ola Kulińska-Strzelczyk, Ola Pacholczyk, Robert Dudzik, Tadeusz Papis.

Ostatnio dodane
Art Mural Challenge
Art Mural Challenge - konkurs dla fanów street art'u w Łodzi Łódź

Najbardziej oryginalny i wyróżniający się projekt pojawi się na początku października na jednej ze ścian kamienicy przy ulicy Tramwajowej 17.

Letni Festiwal Operowy
Podsumowanie Letniego Festiwalu Operowego 2018

Wydarzenie zebrało aż 8,5 tys. widzów!

Kupony i kody rabatowe