Sztuka
Artur Andrus - spotkanie autorskie

Artur Andrus - spotkanie autorskie

  • 2018-04-20, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • empik Manufaktura, ul. Karskiego 5, Łódź

Opis

Już w najbliższy piątek odbędzie się premiera nowej płyty Artura Andrusa pt. „Sokratesa 18”. Z tej okazji empik Manufaktura zaprosza wszystkich fanów artysty na autorskie spotkanie, które odbędzie się w piątek 20 kwietnia. Arturowi Andrusowi towarzyszyć będzie, tak samo jak na scenie i w studio – Łukasz Borowiecki, który jest odpowiedzialny za kompozycje na najnowszym albumie.

Ta płyta jest… O podróżach. Tych dalekich (ze Starego Sącza na morze) i bliskich (z Jokohamy do Fujisawy). O miejscach. Takich, w których był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki Artura Andrusa. Prawie wszystkie z muzyką Łukasza Borowieckiego. Twórcą okładki jest Jaśmina Parkita. Oprócz głosu Artura, na krążku można usłyszeć Dorotę Miśkiewicz i Czesława Mozila.

Ostatnio dodane
Light.Move.Festival. 2018
Poznaj TOP 10 ósmej edycji Light.Move.Festival. Łódź

Przedstawiamy najciekawsze instalacje tegorocznego festiwalu światła.

Art Mural Challenge
Art Mural Challenge - konkurs dla fanów street art'u w Łodzi Łódź

Najbardziej oryginalny i wyróżniający się projekt pojawi się na początku października na jednej ze ścian kamienicy przy ulicy Tramwajowej 17.

Kupony i kody rabatowe