Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Z ekonomią na co dzień" - czyli praktyczne porady jak żyć w zgodzie z własnymi finansami

Kiedy2016-04-19
Do kiedy2016-04-21
GdzieUniwersytet Łódzki
ul. Narutowicza 65
Łódź

 

W drugiej połowie kwietnia SKN Inwestor zaprasza na już dziesiątą edycję projektu Homo Economicus, przybliżającego studentom zagadnienia z dziedziny ekonomii i finansów. Na uczestnicy otwartych wykładów będą mieli możliwość zobaczyć, jak stosować ekonomię w codziennym życiu tak, by żyło się łatwiej, stabilnej i z pełnym portfelem.

Tegoroczne tematy oraz terminy spotkań:

"Jak zarządzać budżetem domowym?"
19.04.2016r.  – Wydział ekonomiczno-socjologiczny, sala D207, godzina 11:30-13:00
Jeżeli masz wrażenie, że Twoje pieniądze przeciekają Ci przez palce – odzyskaj kontrolę nad swoimi finansami! Dowiedz się jak stworzyć budżet domowy, w jaki sposób go planować oraz kontrolować swoje wydatki przy użyciu nowoczesnej technologii (Bank Pekao S.A. przygotował prezentację o aplikacjach na smartfony, komputery i tablety, które pomogą w ich organizacji).

"Inwestowanie z głową"
20.04.2016r.  – Wydział ekonomiczno-socjologiczny, salaD207, godzina 13:15-14:50
Wykład poprowadzi Pan Michał Stanek  – dyrektor do spraw Komunikacji Inwestycyjnej w AgioFunds TFI S.A.. Przyjdź i dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o funduszach inwestycyjnych! Dowiedz się, czym one są i czym się od siebie różnią, jak wybrać najlepszy fundusz dla siebie, a następnie jak i kiedy zacząć inwestować.

"Jak zagwarantować sobie stabilizację finansową na przyszłość?"
21.04.2016r.  – Wydział ekonomiczno-socjologiczny, sala E217, godzina 15:00-16:35
Dowiedz się jakich błędów nie popełniać, aby żyć dostatnie! Twórca bloga „mojaprzyszlaemerytura.pl” – Michał Sadowski  – odkryje przed Tobą proste metody, dzięki którym staniesz się bogatszy. Przyjdź i zagwarantuj sobie bezpieczną i stabilną finansowo przyszłość!

SKN Inwestor zaprasza wszystkich do przyjścia na wykłady oraz aktywnego udziału w wydarzeniu. Dla uczestników przewidziane są upominki ufundowane przez partnerów projektu.
Więcej o wydarzeniu na: https://www.facebook.com/events/195354000855026/

 

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama