Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa CREATIVE VIBES

Kiedy2017-05-12
Do kiedy2017-05-13
GdzieUniwersytet Łódzki
ul. Narutowicza 65
Łódź
III Ogólnopolska Konferencja Naukowa CREATIVE VIBES

Katedra Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Kołem Kreatywności Biznesowej BIZAKTYWNE zapraszają do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "CREATIVE VIBES Kreatywność jako katalizator wiedzy" mającej się odbyć w dniach 12-13 maja 2017 r. na Wydziale Zarządzania UŁ.

Jej celem jest poszukiwanie wpływu kreatywności na budowanie wiedzy w organizacji. Organizatorzy wspólnie z uczestnikami będą poszukiwać odpowiedzi na pytania dotyczącego uwarunkowań tworzenia zasobów wiedzy w organizacji, budowania potencjału innowacyjności firm, a także na temat determinant indywidualnego rozwoju zawodowego.

Pierwszego dnia konferencji zaplanowane są panele dyskusyjne, na których wystąpią praktycy, przedstawiciele biznesu, którzy na swoim przykładzie opiszą rolę kreatywności w ich życiu zawodowym oraz w rozwoju firm, które stworzyli lub dla których pracują. Gościem specjalnym będzie Kasia Malinowska - life coach, Polska Lwica Biznesu 2016. Dzień zakończy Creative Party - spotkaniem w kameralnej wydziałowej kawiarence, które będzie okazją do integracji oraz nawiązania nowych kontaktów.

Drugiego dnia przeprowadzone zostaną warsztaty, które poprowadzą trenerzy oraz wykładowcy. Będą one dedykowane dla wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji kreatywności.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach: http://bizaktywne.wz.uni.lodz.pl/konferencja/, https://www.facebook.com/bizkonferencja/

 

ip

Aktualne wydarzenia Studia
DataWydarzenieMiejsce
2018-07-14TEDxPolitechnikaŁódzkaSala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej
Zobacz inne wydarzenia
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama