Targi - Edukacja

Uniwersyteckie Targi Pracy

2010-10-01 14:54:21 | Łódź

Setki studentów, atrakcyjne oferty pracy, staży, praktyk oraz wielu wiodących pracodawców regionu łódzkiego i nie tylko. To wszystko już 21 października br. na Wydziale Zarządzania  Uniwersytetu Łódzkiego.

Uniwersyteckie Targi Pracy to wydarzenie skupiające wokół siebie rzeszę studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz pozostałych uczelni wyższych a także przedsiębiorców aktywnie działających na rynku pracy.

W tym roku Uniwersytet Łódzki ugości w swoich progach instytucje i firmy m.in. z branży bankowości, finansów, HR, telekomunikacji, farmacji.  Wśród wystawców pojawią się takie marki jak Ernst&Young, Procter&Gamble, Nestle, Nokia, Hewlett-Packard i wiele innych. 

Uniwersyteckie Targi Pracy pozwalają odwiedzającym tę imprezę na zapoznanie się z profilem firmy, ukierunkowanie na zdobywanie kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy w danej branży a także uzyskanie praktycznych porad dotyczących kształtowania ścieżki kariery. Z reprezentantami firm będzie można porozmawiać na temat wymagań rekrutacyjnych, procesów przyjmowania pracowników na dane stanowiska oraz programów skierowanych właśnie dla studentów i absolwentów.

Organizatorem Uniwersyteckich Targów Pracy jest Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego, jednostka podejmująca wiele inicjatyw ułatwiających rozpoczęcie aktywności zawodowej, pośrednicząca w zdobywaniu pracy, staży bądź praktyk a także promująca absolwentów Uczelni na rynku pracy.

VI edycja Targów będzie miała miejsce 21 października br. na Wydziale Zarządzania UŁ ul. Matejki 22/26 od godziny 9 do 16. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie internetowej www.targipracy.uni.lodz.pl.

ip

Słowa kluczowe: uniwersyteckie targi pracy łódź wydział zarządzania uniwersytet łódzki biuro karier zawodowych
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
XXV Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Premiera katalogu targowego w wersji online zaplanowana jest na 12 października 2020 r.

XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne - szczegóły wydarzenia Łódź

Dowiedz się, jakie uczelnie zaprezentują swoją ofertę studiów na targach.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu zaprasza na Łódzkie Targi Edukacyjne 2020 Łódź

Zobacz jakie atrakcje przygotowała uczelnia na 23. edycję targów!

Polecamy
Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych
Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych

Już wkrótce w 14 ośrodkach akademickich odbędą się Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych. To już czwarta edycja organizowanego na 20 wydziałach prawa i administracji projektu pozwalającego na wzajemne spotkanie studentów prawa i administracji z potencjalnymi pracodawcami.

Informatyczne Targi Pracy
Informatyczne Targi Pracy Łódź

31 maja 2012 r. Społeczna Akademia Nauk w Łodzi zaprasza na Informatyczne Targi Pracy organizowane specjalnie z myślą o studentach kierunków informatycznych.

Ostatnio dodane
XXV Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Premiera katalogu targowego w wersji online zaplanowana jest na 12 października 2020 r.

XXIII Łódzkie Targi Edukacyjne - szczegóły wydarzenia Łódź

Dowiedz się, jakie uczelnie zaprezentują swoją ofertę studiów na targach.

Konkurs Ziaja