Konkursy - Edukacja

Nadchodzi IV edycja konkursu "Three Minute Thesis"

2018-08-16 08:20:45 | Łódź

Chcesz w 3 minuty opowiedzieć o swoim doktoracie, zdobyć uznanie publicznościi i wygrać atrakcyjne nagrody. Jeśli tak, serdecznie zapraszamy cię do udziału w IV edycji konkursu Three Minute Thesis, skierowanego do doktorantów łódzkich uczelni.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 września.

Startujący w konkursie doktoranci mają tylko 3 minuty i jeden slajd, aby opowiedzieć o swoich, często bardzo skomplikowanych, pracach naukowych oraz ich znaczeniu dla społeczeństwa. Three Minute Thesis stawia doktorantom wyzwanie, aby przedstawić swoje idee oraz odkrycia naukowe w sposób zwięzły i zrozumiały dla szerokiego grona odbiorców. Konkurs wygrywają najciekawsze prezentacje, wybrane przez jury oraz publiczność.

Zgłoszenia przyjmowane są od 17 września, a rejestracja potrwa do 28 października 2018 r. Konkurs jest skierowany do doktorantów specjalizujących się w dowolnej dziedzinie nauki.

HARMONOGRAM

Etap I - 17/09 - 28/10/2018 r.
Zgłoszenia doktorantów konkursu poprzez wypełnienie formularza na www.threeeminutethesis.pl.

Etap II - 26 - 28/11/2018 r.
Eliminacje, podczas których prezentacje wygłoszą wszyscy uczestnicy z poszczególnych uczelni. Do kolejnego etapu jury oraz zgromadzona publiczność wybierze po trzech doktorantów z każdej uczelni.

Etap III - 30/11/2018 r.
Finał konkursu, w którym swoje prace naukowe zaprezentują najlepsi mówcy wybrani w eliminacjach. Spośród nich jury wybierze 2 najlepsze prezentacje. Na finał konkursu zaproszeni zostaną mieszkańcy miasta i uczestnicy festiwalu, którzy podczas głosowania przyznają nagrodę publiczności.

Nagrody: laureatom każdego z etapów wręczone zostaną nagrody rzeczowe lub finansowe.

Więcej o konkursie na: www.threeminutethesis.pl, a także na Facebooku: https://www.facebook.com/3minutethesispl oraz YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=PL28Z0uMhb7iyHqDO_lIUSpQQXeW94PVTW.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: doktorat, prezentacja, zgłoszenia, nagrody
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Poznaj szczegÃłły konkursu na najlepszą pracę magisterską!
VII edycja Konkursu Magister PAFERE - prace można zgłaszać do końca roku!

Poznaj szczegóły konkursu na najlepszą pracę magisterską!

Zobacz, na czym dokładnie polega konkurs PAC!
Ruszyły zapisy do konkursu "Progress Accounting Competition" Łódź

Zobacz, na czym dokładnie polega konkurs PAC!

Polecamy
Project Master 2012
Project Master 2012

Project Master 2012 to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie zarządzania projektami.

Konkurs "Najsmaczniejsza historia akademicka" !
Konkurs "Najsmaczniejsza historia akademicka" !

Dręczy Cię wena? Pomysłowość nie daje zasnąć? Najwyższy czas to zmienić! Smakowite i przezabawne nagrody czekają na zwycięzców konkursu "Najsmaczniejsza historia akademicka".

Ostatnio dodane