Kursy i szkolenia - Edukacja

Kurs języka polskiego na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi

2019-06-13 13:26:36 | Łódź

Studenci z zagranicy mogą mieć problem z poprawnym używaniem języka polskiego podczas nauki. Nie dość, że już sam język jest skomplikowany, to jeszcze pełen jest niuansów i dodatkowych zasad, kiedy posługujemy się nim w środowisku akademickim. Właśnie dlatego, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi przygotowała specjalny kurs adresowany do zagranicznych studentów rosyjskojęzycznych, którzy chcą przygotować się do egzaminu z języka polskiego jako obcego.

Plakat Kursu

Kurs języka polskiego

Program kursu dostosowany jest do potrzeb studenta i oprócz tematyki ogólnej, przewidzianej dla danego poziomu, obejmuje też zagadnienia dotyczące struktury uczelni, toku studiów, załatwiania formalności na uczelni oraz form zwracania się do wykładowców. Kursanci odbędą też warsztaty przygotowujące do wypowiedzi ustnych i pisania prac zaliczeniowych.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów języka polskiego metodami aktywizującymi, z naciskiem na praktyczne posługiwanie się językiem polskim na studiach. Organizator zapewnia podręcznik oraz wszelkie materiały dydaktyczne.

Oferta kursów obejmuje grupy na poziomach:

  • Poziom A2 (średnio zaawansowany niższy)
  • Poziom B1 (średnio zaawansowany)
  • Poziom B2 (średnio zaawansowany wyższy)

Rejestracja na kurs

Zapisu można dokonać do dnia 20.08.2019 r. poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej strony lub na www.event.san.edu.pl. Formularz rejestracyjny należy wypełnić dokładnie. Po dokonaniu zapisu, chętni otrzymają informację mailową z linkiem aktywacyjnym.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest zapisanie się na kurs, wypełnienie ankiety, potwierdzenie zapoznania się z informacją o kursie, oraz przelanie opłaty za kurs w kwocie wskazanej w cenniku (zależnie od terminu zapisu i promocji, z której korzysta kandydat).

Wszelkie informacje dotyczące organizacji kursu będą przekazywane uczestnikowi kursu na podany przy rejestracji na kurs adres e-mail.

Cena kursu

Oto jak prezentują się koszty przystąpienia do kursu:

  • Kurs miesięczny (wrzesień) wraz z egzaminem – 1200 PLN
  • Promocja: 600 zł  przy zapisie do SAN do 30 czerwca 2019 r.

Organizator nie zwraca wniesionych opłat za kurs w przypadku nieobecności na kursie wynikającej z winy uczestnika. Zwrot opłaty w przypadku rezygnacji z kursu w trakcie jego trwania możliwy jest tylko w szczególnych wypadkach losowych po ich udokumentowaniu (np. choroba) i jest proporcjonalny do liczby niewykorzystanych lekcji.

Uczestnicy w ramach kursu otrzymują podręcznik oraz nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat za egzamin.

Więcej informacji i możliwość zapisania się na kurs: https://lodz.san.edu.pl/kurs-z-jezyka-polskiego-polski-na-studia-1

ip

fot. materiały uczelni

Słowa kluczowe: Nauka polskiego, 2019, Polski dla mówiących po rosyjsku, Cena, Gdzie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kurs języka polskiego na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi Łódź

Weź udział w kursie, dzięki któremu poznasz nie tylko sam język, ale też dowiesz się, jak z niego korzystać w środowisku akademickim.

Uniwersytet Sukcesu 2019 - szansa na wspaniałą karierę

Dzisiejsze czasy pełne są możliwości związanych z nowymi technologiami. Zdobądźcie pracę marzeń dzięki wyjątkowym warsztatom!

Go4Poland "Wybierz Polskę!" - informacje o programie

Wielu młodych ludzi decyduje się na emigrację... Nie tędy droga! Przekonajmy się, dlaczego warto zostać i rozwijać się w Polsce.

Polecamy
Szkoła Mediów już po raz drugi!
Szkoła Mediów już po raz drugi!

Druga edycja programu stażowego Szkoła Mediów już ruszyła. Wszyscy studenci 4 i 5 roku oraz świeżo upieczeni absolwenci mają szansę na płatny staż w jednym z największych w Polsce sieciowych domów mediowych ZenithOptimedia Group!

Akademia liderów rynku kapitałowego
Akademia liderów rynku kapitałowego

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to dwa tygodnie wyjątkowych szkoleń w czasie Szkoły Letniej i wyjątkowy dwumiesięczny staż w wybranej Firmie Partnerskiej na rynku kapitałowym.

Ostatnio dodane
Kurs języka polskiego na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi Łódź

Weź udział w kursie, dzięki któremu poznasz nie tylko sam język, ale też dowiesz się, jak z niego korzystać w środowisku akademickim.

Uniwersytet Sukcesu 2019 - szansa na wspaniałą karierę

Dzisiejsze czasy pełne są możliwości związanych z nowymi technologiami. Zdobądźcie pracę marzeń dzięki wyjątkowym warsztatom!