Kursy i szkolenia - Edukacja

Finance Week 2019 na Uniwersytecie Łódzkim - informacje o wydarzeniu

Wyjątkowa inicjatywa SKN Progress

2019-05-06 11:19:17 | Łódź

Studenci z koła naukowego SKN Progress, działającego przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego organizują cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów pod hasłem: Finance Week na Uniwersytecie Łódzkim.

Finansówka 2019

Co na Nas czeka?

Od 13 do 17 maja 2019 roku będzie odbywał się cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także umiejętności miękkich. Jest to połączenie środowiska akademickiego z biznesowym poprzez zajęcia praktyczne, gry i zabawy. Ilość miejsc na każde ze szkoleń i warsztatów jest ograniczona, a każdy z zarejestrowanych studentów, biorący udział w szkoleniu lub warsztacie otrzyma certyfikat, potwierdzający jego czynny udział.

Spotkanie z VIPem

Dodatkowo studenci będą mieli okazję wzięcia udziału w spotkaniu z VIPem – a będzie to prelekcja ze znanym przedstawicielem ze świata finansów – Głównym Ekonomistą Banku Ochrony Środowiska, trzykrotnym zwycięzcą konkursu Narodowego Banku Polskiego i „Rzeczpospolitej" na najlepszego analityka makroekonomicznego Łukaszem Tarnawą, który przeprowadzi prelekcję pt. "Gospodarka światowa ponad dekadę po kryzysie finansowym” 13 maja 2019 roku o godzinie 15.00.

Balonowy Deszcze Nagród

Toteż w związku z Finance Week’iem przez studentów SKN Progress 15 maja 2019 roku organizowany jest Balonowy Deszcz Nagród, czyli punktualnie, jak co roku, o godzinie 13:00 z najwyższego piętra Wydziału Zarządzania zostanie zrzucone 1000 balonów. W części z nich zostaną ukryte informacje o atrakcyjnych nagrodach. Spośród uczestników wydarzenia zostanie wylosowana osoba, która otrzyma specjalną nagrodę główną.

Wszyscy odwiedzający będą mieli okazję do odwiedzenia stoiska Sponsora Głównego Balonowego Deszczu Nagród - firmy Santander Universidades.

Kariera

Studenci będą mogli też dowiedzieć się o aktualnych ofertach praktyk, staży i pracy oraz zapytać o atrakcyjne produkty bankowe.

Finansówka

Oprócz tego podczas Finance Week’a organizowane są liczne konkursy oraz majówkowa impreza integracyjna, tak zwana Finansówka. Jest to impreza podsumowującą kolejną edycję projektu, na którą zapraszani są wykładowcy z Instytutu Finansów na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym.

Najlepszy wykładowca roku

W związku z Finance Week’iem oraz Finansówką studenci SKN Progress w dniach 24-25 kwietnia 2019 roku zorganizowali na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym standy promujące te wydarzenia. Na tych standach wszyscy studenci mogli głosować, który wykładowca z Instytutu Finansów na tym wydziale zasługuje wówczas na nagrodę NAJLEPSZEGO WYKŁADOWCY ROKU. Osoba, która otrzyma najwięcej głosów zostanie nagrodzona na gali kończącej cykl szkoleń i warsztatów, która odbędzie się 16 maja 2019 roku w Lordi’s Club w Łodzi.

Jak wziąć udział?

Wejściówki na wydarzenie będzie można odebrać na stoiskach promujących Finan$ówkę na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym.

ip

fot. materiały organizatora 

Słowa kluczowe: Finance Week, Finansówka, Balonowy Deszcz Nagród, UŁ
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Go4Poland "Wybierz Polskę!" - informacje o programie

Wielu młodych ludzi decyduje się na emigrację... Nie tędy droga! Przekonajmy się, dlaczego warto zostać i rozwijać się w Polsce.

Finance Week 2019 na Uniwersytecie Łódzkim - informacje o wydarzeniu Łódź

Poznajcie szczegóły wyjątkowego tygodnia pełnego nauki i atrakcji w Łodzi!

Finance Week 2019 - informacje o XIII edycji wydarzenia Łódź

Bezpłatne szkolenia i warsztaty dla studentów chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu finansów.

Polecamy
9. edycja programu Ambasadorów zakończona!
9. edycja programu Ambasadorów zakończona!

W ostatnią sobotę oficjalnie zakończono 9. edycję programu Ambasadorów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu 2012/2013.

IAESTE CaseWeek – zdobądź doświadczenie!
IAESTE CaseWeek – zdobądź doświadczenie!

Jesteś osobą ambitną i nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę w praktyce? Wiesz jak cenne jest doświadczenie dla przyszłego pracodawcy? Organizacja IAESTE przygotowała coś dla Ciebie!

Ostatnio dodane
Go4Poland "Wybierz Polskę!" - informacje o programie

Wielu młodych ludzi decyduje się na emigrację... Nie tędy droga! Przekonajmy się, dlaczego warto zostać i rozwijać się w Polsce.

Finance Week 2019 na Uniwersytecie Łódzkim - informacje o wydarzeniu Łódź

Poznajcie szczegóły wyjątkowego tygodnia pełnego nauki i atrakcji w Łodzi!