Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zbliża się VII Zjazd Absolwentów "TOP 500 Innovators"

2018-05-09

Zlot Absolwentów TOP 500 Innovators 2018 zbliża się wielkimi krokami. VII edycja tej niepowtarzalnej konferencji naukowo-biznesowej odbędzie się w dniach 17-18 maja w Zatoce Sportu na al. Politechniki 10. Wydarzenie co roku przyciąga wiele osób pracujących w branży oraz studentów, którzy w niepowtarzalnej atmosferze, dzielą się wiedzą przekazywaną w atrakcyjny sposób.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 maja.VII Zlot Absolwentów TOP 500 Innovators to dwudniowa konferencja związana z nowymi technologiami oraz innowacjami w biznesie. Konferencja powstała dzięki współpracy Stowarzyszenia TOP 500 Innovators i Politechniki Łódzkiej.

Wydarzenie poświęcone jest współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i przedstawicieli centrów transferu technologii w Polsce, którzy wykorzystują doświadczenie zdobyte na najlepszych uczelniach na świecie.

Już po raz siódmy naukowcy, technolodzy i przedsiębiorcy, którzy rozwijają swoje firmy oparte na badaniach oraz biznesmeni chcący usprawniać swoje działy badawczo-rozwojowe, będą dyskutować o wdrażaniu w życie codziennie nowych technologii, budowaniu relacji pomiędzy nauką a biznesem, a także wzmacnianiu swoich kompetencji w obszarze zarządzania i skutecznej komercjalizacji innowacji.  Dla członków Stowarzyszenia będzie to świetna okazja do przedstawienia swoich osiągnięć oraz nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami, wykorzystującymi   innowacyjne rozwiązania technologiczne w swoich firmach.

W tym roku na VII Zlocie Absolwentów TOP 500 Innovators pojawi się około 200 gości, będą oni mogli wziąć udziału wykładach i panelach dyskusyjnych, które poprowadzą: profesor Alan Barrell, Michael Mbogoro, Nicholas Coutts, Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Jakub Michalski, Hugh A. Ilyine, Marek Tyl, Daniel Maksym, Bartosz Sokoliński i inni.

Dodatkowo uczestnicy Zlotu będą mogli wziąć udział w warsztatach, które odbędą się drugiego dnia wydarzenia. Zostaną one poprowadzone przez specjalistów, zajmujących się omawianą tematyką na konferencji, co gwarantuje, że przekazywana przez nich wiedza będzie aktualna i rzetelna.

Sprzedaż biletów trwa do 10 maja!

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: www.top500meetup.pl

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama