Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

IV Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana WZ UŁ - trwają zgłoszenia

2015-02-18

Rywalizacja, dobra atmosfera i duża dawka sportowych emocji – to wszystko czeka już 21 marca na zawodników i kibiców podczas IV Halowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ. Drużyny piłkarzy-amatorów zmierzą się w grze o tytuł najlepszej, nie zabraknie również konkursu Turbokozak WZ. Po raz pierwszy odbędzie się turniej pokazowy dzieci ze szkółki sportowej.

Już po raz czwarty Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich entuzjastów sportu na IV Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana WZ UŁ. – Turniej to już tradycja Wydziału, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń uczelnianych. Jego celem jest integracja społeczności akademickiej oraz popularyzacja aktywnego spędzania czasu wolnego. Bardzo cieszy nas, że z roku na rok wydarzenie przyciąga coraz więcej kibiców – mówi Michał Wadzyński z Wydziału Zarządzania UŁ, organizator rozgrywek.

W turnieju mogą brać udział studenci, doktoranci, absolwenci i pracownicy WZ UŁ. Pierwszym etapem są eliminacje drużyn, które w finale będą konkurować o tytuł najlepszej. Dodatkowo każdy z zespołów finałowych wytypuje zawodnika do konkursu Turbokozak WZ. Cztery konkurencje sprawnościowe będą testem szybkości, zwinności i umiejętności technicznych piłkarzy.

W tym roku po raz pierwszy zagrają także dzieci ze szkółki piłkarskiej Sport Perfect, które w przerwach turnieju rozegrają między sobą mecze pokazowe. Najmłodsi piłkarze zmierzą się w trzech spotkaniach i udowodnią, że najważniejsze w grze są sportowy duch i zaangażowanie.

IV Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana WZ UŁ odbędzie się 21 marca w Centrum Sportu UŁ. Zgłoszenia drużyn trwają do 2 marca 2015 r. Szczegóły wydarzenia, karta zgłoszeniowa i regulamin zawodów znajdują się na stronie http://turniej.wz.uni.lodz.pl.

IV Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ
Centrum Sportu UŁ, ul. Styrskiej 20/26, Łódź
21 marca 2015 r.
Więcej na http://turniej.wz.uni.lodz.pl


ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama