Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Finance Week już w maju! Dowiedz się więcej!

2017-03-22

Jesteś zainteresowany/zainteresowana tematyką finansów? Lubisz ekonomię? Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się co to są umiejętności miękkie? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy już 8 maja 2017 roku na Wydział Ekonomiczno- Socjologiczny i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie odbędzie się wyczekiwany „Finance Week”- autorski projekt Studenckiego Koła Naukowego „Progress”. Czym dokładnie jest to wydarzenie? To cykl profesjonalnych i bezpłatnych szkoleń, warsztatów i prelekcji dla studentów związany właśnie z tematyką świata finansów. Co możemy Ci zagwarantować? Przede wszystkim cenne doświadczenie, obecność interesujących i ciekawych ludzi oraz dobrą zabawę. Rejestracja na szkolenia: www.fw.progress.org.pl Zapraszamy!


Mamy ogromną przyjemność zaprosić łódzkich Studentów i wszystkich związanych z środowiskiem akademickim na kolejną edycję projektu „Finance Week”, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe „Progress”. W dniach od 8.05.2016 do 12.05. 2016 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym i Wydziale Zarządzania odbędzie się cykl codziennych szkoleń, warsztatów i zajęć z dziedziny finansów, ekonomii, zarządzania, marketingu i wielu innych. Niewątpliwie jednym z większych atutów wydarzenia będą prelekcje z osobistościami ze świata nauki i biznesu, w poprzednich edycjach gościliśmy między innymi Leszka Balcerowicza, Sławomira Lachowskiego czy Szymona Miderę. Projekt jest doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, umiejętności i zdobycia ciekawego doświadczenia. Rejestracja na szkolenia: www.fw.progress.org.pl

Jeśli studiujesz ekonomię, finanse lub marketing albo po prostu interesuje Cię co słychać w świecie związanym z którąś z tych dziedzin to chcemy przedstawić projekt dedykowany właśnie Tobie! W dniach od 8.05.2016 do 12.05.2016 mamy przyjemność zaprosić wszystkich studentów i nie tylko na Wydział Ekonomiczno- Socjologiczny i Wydział Zarządzania na autorski projekt SKN Progress “Finance Week”. Będziemy mieli przyjemność przeprowadzić cykl bezpłatnych, ale przede wszystkim profesjonalnych szkoleń, warsztatów i zajęć opartych na tematyce ekonomicznej, finansowej, a także związanych z marketingiem, zarządzaniem i rynkami kapitałowymi. Zapewniamy doskonałą zabawę, połączenie teorii z umiejętnościami praktycznymi i niecodzienne towarzystwo- w poprzednich edycjach mieliśmy przyjemność gościć między innymi Pana Leszka Balcerowicza, Sławomira Lachowskiego czy Szymona Miderę. Rejestracja na szkolenia: www.fw.progress.org.pl Serdecznie zapraszamy!

Pasjonuje Cię ekonomia, finanse, rachunkowość lub marketing, a Twoje zainteresowania są bliskie jednej z tych dziedzin? Masz już dość książkowej teorii i nudnych wykładów? Chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności dobrze się przy tym bawiąc? W takim razie nie przegap naszego wydarzenia! W dniach od 8.05.2016 do 12.05.2016 na Wydziałach Ekonomiczno- Socjologicznym i Zarządzania SKN Progress organizuje swój autorski projekt „Finance Week”. Będziemy mieli przyjemność zorganizowania bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń, warsztatów, zajęć, a także prelekcji z osobistościami ze świata biznesu i nauki. Będziesz miał doskonałą okazję zgłębić wiedzę na interesujące Cię tematy, poznasz inspirujących ludzi, zdobędziesz niezbędne „umiejętności miękkie” przy okazji świetnie się bawiąc. Rejestracja na szkolenia: www.fw.progress.org.pl Czekamy na Ciebie!

Studenckie Koło Naukowe „Progress” ma przyjemność przedstawić łódzkiemu środowisku akademickiemu kolejną edycję autorskiego projektu „Finance Week”. W dniach 8.05-12.05.2016 na Wydziałach Ekonomiczno-Socjologicznym i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowaliśmy bezpłatne, profesjonalne szkolenia, warsztaty i gry związane z szeroko pojętą tematyką ekonomiczną- łączymy zarówno wiedzę z zakresu finansów, zarządzania, marketingu jak i rynków kapitałowych oraz umiejętności miękkich. Aby zapewnić jak najwyższy poziom naszemu projektowi zaangażowaliśmy wiele firm, instytucji akademickich, ale przede wszystkim zaprosiliśmy do współpracy pasjonatów, wykładowców i osobistości związane ze światem finansów. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy, poszerzenie umiejętności praktycznych, a także poznanie inspirujących ludzi. Rejestracja na szkolenia: www.fw.progress.org.pl

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama