Trepka zgasił Znicz

2008-11-17

Pierwszoligowi koszykarze ŁKS odnieśli szóste zwycięstwo i są na piątym miejscu w tabeli. Do lidera z Tychów tracimy dwa punkty.

Mecz z drużyną z Pruszkowa do łatwych nie należał i przez blisko 35 minut obserwowaliśmy wyrównany bój o ligowe punkty. Fantastyczna postawa Piotra Trepki i jak zwykle dobrze punktującego Jakuba Dłuskiego w głównej mierze dały nam upragnione zwycięstwo.

Na trybunach było głośno jak zawsze choć to co działo się w ostatniej kwarcie najlepiej podsumował jeden z graczy z Pruszkowa - „kosmos". Przed nami mecz z teoretycznie łatwiejszym rywalem z Kalisza - jest szansa na podgonienie czołówki już w najbliższą sobotę.

ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź - Znicz Basket Pruszków 92:83 (22:21) (18:20) (26:26) (26:16)