Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sparing w cieniu kontuzji

2011-02-01

Lider pierwszoligowych rozgrywek spotkał się z liderem drugiej ligi. Na boisku nie było widać tej różnicy klas rozgrywkowych. Wydarzeniem w łódzkiej ekipie było odnowienie się urazu kapitana Marcina Adamskiego oraz kontuzja Jakuba Koseckiego. Nie zagrał Wyparło, który dostał wolne od trenera. Na placu gry zobaczyliśmy za to utalentowanego Ormianina Papikyana.

Andrzej Pyrdoł dokonał kilku roszad w składzie, na prawej obronie zagrał Seweryn, a przed nim Kubicki. Swoją szansę otrzymał również Obem i Ziober. W podstawowym składzie znalazł się również Ormianin Papikyan, który jest wychowankiem klubu z Łodzi i gra regularnie w swojej reprezentacji młodzieżowej. Na sztucznym boisku w Kleszczowie nie brakowało twardej walki. Niestety bardzo szybko odczuł to Marcin Adamski, który znowu naderwał mięsień, czym bardzo mocno zmartwił trenera.

Ustalanie składu rozpoczynane jest od Wyparły i Adamskiego. Ten pierwszy dostał wolne ale „Adams” miał swoim doświadczeniem pokierować ŁKS-em, tak aby ten znalazł się w gronie najlepszych.  Na domiar złego, mocnego stłuczenia kolana nabawił się Kosecki. Gole padły w pierwszej części meczu, najpierw indywidualną akcję zakończył mocnym strzałem Ruszkul, a chwilę później dośrodkowanie Ormianina wykorzystał Kłus i zdobył drugiego gola w tym roku.  

Najbliższy sparing Łodzianie zagrają w Jarocinie z przedstawicielem ekstraklasy Śląskiem Wrocław, który ma w swoich szeregach kilku zawodników z łódzką przeszłością. Transferowa cisza w łódzkiej ekipie ma być wkrótce przerwana. Pomocnik gdańskiej Lechii Marcin Kaczmarek rozstał się już z klubem z Wybrzeża, czy wybierze ŁKS?

ŁKS – Olimpia Grudziądz 1:1 (1:1)

0:1 – Piotr Ruszkul (26.) 1:1 – Dariusz Kłus (29.)

ŁKS (I połowa):
Waśków – Seweryn, Klepczarek, Adamski (28, Łabędzki), Salski – Bykowski, Kłus, Papikyan, Smoliński, Kubicki –Mięciel

ŁKS (II połowa): Waśków (64, Nowacki) – Pawlak, Łabędzki, Gieraga, Klepczarek (65, Ziober) – Golański, Romańczuk, Obem, Mączyński, Kosecki –Kujawa

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama