Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Do przerwy... ekstraklasa

2011-02-17

W rozegranym w Konstantynowie Łódzkim sparingu lepsi okazali się Ełkaesiacy. Ustawienie do przerwy okazało się na tyle skuteczne, że rywale z Kluczborka ani razu nie zagrozili bramce Waśkowa.  Pierwszego gola w barwach ŁKS uzyskał Maciej Bykowski. Skład i forma jaką prezentują łodzianie daje podstawy do myślenia o awansie, te zweryfikował wczoraj delegat PZPN, wizytując obiekt należący do MOSiRu.

ŁKS zagrał bez sześciu zawodników ale to nawet przez moment pierwszej połowy nie zwiastowało jakiejkolwiek katastrofy. Wreszcie pokazał się Seweryn i po jego centrze Mięciel tylko dołożył głowę i zrobiło się 1:0. Następnie z rzutu karnego pewnie na 2:0 podwyższył Smoliński. Trzeci gol to zasługa Koseckiego, który w swoim stylu ograł rywala i wyłożył piłkę „Bykowi”, a ten ustalił wynik do przerwy.

Zmiany po przerwie zarówno w ustawieniu jak i składzie doprowadziły do przesunięcia ciężaru gry na środek boiska. Niestety do grona kontuzjowanych ponownie powrócił Marcin Adamski, nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa jego leczenie. Z pewnością przez najbliższy tydzień, z usług Bartosza Romańczuka nie będzie mógł korzystać trener Pyrdoł. Obie bramki dla rywali uzyskał Copik bezbłędnie wykorzystując dwa rzuty karne po faulach Szymona Salskiego.

W sobotę czeka kolejny sparingpartner tym razem ekstraklasowa Korona w Kielcach podejmie ŁKS. Czy zagra w nim Mariusz Ujek, z którego usług zrezygnowano w Bytomiu przekonamy się niebawem.

ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 3:2 (3:0)
Mięciel (8.), Smoliński (32.-k), Bykowski (43.) - Copik (89.-k, 90.-k)

ŁKS: Waśków, Seweryn, Łabędzki, Woźniczka, Kaczmarek, Bykowski, Smoliński, Kłus, Mączyński, Kosecki, Mięciel.: Po przerwie grali także: Klepczarek, Kubicki, Adamski, Mowlik, Salski.

MKS Kluczbork: Świtała, Stawowy, Copik, Hober, Jagieniak, Nowacki, Ulatowski, Góral, Niziołek, Tuszyński, Kosim. Po przerwie grali także: Wnuk, Adamczyk, Glanowski, Odrzywolski.

Sędzia: Bartos (Łódź)

GA

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama