Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:al. Włókniarzy 151 Miasto:Łódź Tel:+48426110371

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

nanhda
2012-01-11
nigdy

dla mnie odwiedzanie tego miejsca to popieranie barbarzyńskiego obejścia się z willą Maurerów. Tak wiem, że zabytek niszczał ale to co zrobiono z nim to jakaś makabra. W głowie się nie mieści.

 
przemek
2011-02-21
milo

przytulnie smacznie i milo! nic dodac nic ujac! polecam

 
ANKA
2011-02-17
Drogi" frykas"

w restauracji Cud Miód miałam okazję jeść najdroższą golonkę w życiu,zapłaciłam przeszło 50 zł za kawał kości z mięsem....przy czym nie był to ani cud,ani miód...zwykłe zdzierstwo.Nie polecam.

 
marzenka
2011-02-01
opinia

To po co przychodzicie do Cud Miód jak Wam tak się nie podoba? Obsługa sympatyczna,jedzonko smaczne! :) Miejsce ma taki taki wystrój,a nie inny,jednym się to podoba innym nie! Każdy ma inne gusta,wiec nie rozumiem dlaczego piszecie takie negatywne opinie?! Jak naprawdę macie jakiś problem to zgaszajcie to od razu w restauracji!Albo porostu tam nie chodźcie!!

 
lolo
2010-12-03
CUD MIÓD

Jedzenie stosunkowo dobre,czesem długo wydawane np.niedziela południe co do obsługi to mmm zależy która z kelnerek mam zastrzeżenia do niejakiej Agaty R. ponieważ ma za czesto uwalona mine

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama