Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bacówka

Łódź

Adres:ul. Moniuszki 1a Miasto:Łódź

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

zawiedziona
2010-05-09
zawiedziona....

w niedawnym czasie odwiedziłam bacówkę wraz z kolezankami z pracy. było bardzo miło aż do czasu, kiedy podano nam jedzenie...zimne i nie doprawione.... kelenrka tragiczna...długie pazury i kloczyk na twarzy....bardziej na dyskoteke się nadawała...a kucharz nie zareagował nawet na uwagę...siedział spokojnie ze znajomym i popijał piwo!skandal!

 
MNT
2009-06-21
Sprostowanie...

Ciekawa uwaga lecz przydałoby się kwestię sprostować. Która restauracja zgodziłaby się na "degustację" win domowej produkcji przyniesionych przez Klienta udostępniając bezpłatnie swoje lampki(kilka zostało stłuczonych i Klient nie poniósł kosztów z tego tytułu), zaryzykowałaby zniszczenie obrusów (obrusy po tejże imprezie zostały wyrzucone, ponieważ nie można było ich doprać). Lokal poniósł koszty, a Pan robi antyreklamę z uwagi na nieumiejętność złożenia zamówienia? Jeżeli ktoś zamawia wodę półlitrową dostaje wodę w butelce+szklankę. Obsługa nie podaje półlitrowej wody w dzbanku, bez wyraźnego życzenia Klienta. Jeśli Klient nie określi jaką życzy sobie wodę(w karcie są cztery możliwości), wyboru dokonuje kelnerka. Oczywiste jest, że dokona wyboru wody drożej. Takimi zasadami rządzą się restauracje. Warto się zastanowić, zanim wystawi sie niepochlebny komentarz, tym bardziej jeśli lokal zgadza się na tego typu spotkanie. Zostanie to na przyszłość potraktowane jako przestroga. Dziękuję.

 
Gald
2009-06-19
CHyba się trochę pozmieniało...

Byłem w bacówce ze znajomymi cztery razy...ten był chyba ostatni. Obsługa może i miła,ale za to za zwykłą wodę zapłaciłem 100% więcej niż to wynikało z menu. Kierownik tłumaczył, ze bez precyzyjnego podania co się chce zamówić, da mi najdroższą rzecz w karcie... tylko dlaczego cztery razy z rzędu zamawiałem to i dostawałem co chciałem a piąty raz kazali mi zapłacić 100% więcej? Polecam odrobinę uwagi przy zamówieniach w Bacówce.

 
Mike
2008-10-21
Wyśmienite jedzenie

Bacówka nie tylko wystrojem, ale i jedzeniem przemile mnie zaksoczyła. Zarówno mięso, jak i placek po zbójecku, oscypki w żurawinie i przy kolejnych wizytach grzybowa, barszczyk itp. potrafi zadowolić takiego nienajedzonego otylasa jak ja :) Najadłem się, napiłem "miodówki", no i przemile obsłużony wyszedłem zadowolony ;) Dobre staropolskie żarcie :)

 
Kasia
2008-02-28
Przytulnie

Byłam tam z chłopakiem i byłam mile zaskoczona :) wystrojem oraz przemiłą obsługą. Kuchnia znakomita, polecam żeberka w sosie musztardowo-miodowym. Kasia

 
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama