Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Portobello

Łódź

Adres:pl. Komuny Paryskiej 6 Miasto:Łódź Tel:+48426397790

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

kasia
2011-05-12
nie lubie Wlochow ale Portobello tak

Chodze do porto od 7 lat i uwielbiam porto ale nie lubie wlochow i powiem ,ze mam gdzies co mowia o tym lokalu i dziewczyunach ja z brudasami sie nie umawiam ,a porto ocham!

 
JANETA
2009-05-30
JANETA

_SERCiO_yuj tam NeMA!!!! :(..

 
mila:):):)
2008-01-16
nigdy tam nie bylam ale..

moj brat tak i... co sie okazalo ze to wloski burdel ja mie rozumie tych dziewczyn co one widza w wlochach ja ich znam i to od najgorszej strony

 
byłem tam i nie wracam
2007-12-21
hmm...

Odradzam... potrawy tylko z nazwy są włoskie, a obsługa hmm... kelnerka nie wie co to jest "rucola" czu "parmezan" to o czym tu mówić? Poza tym klientela - Indesit itp. to po prostu puttanieri.

 
XXX
2007-12-04
Nocne łowy

Porto Bello - szkoda słów... to lokal gdzie spotykają się wszyscy Włosi pracujący w Łodzi, a ten lokal to ich wstępny teren "nocnych polowań"! Byłam tam raz, niestety znam język włoski i słyszałam co "oni" mówią, zwłaszcza o kobietach... warto się nad tym zastanowić dziewczyny...

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama