BRANŻE
ID:253605

Asystentka/Asystent w Dziale Audytu - Center of Excellence - Audit Support

Praca/Praktyki w Dziale Audytu (Center of Excellence - Audit Support)
PROUD

Duma milion. A nawet sto milionów.

EY Center of Excellence w Łodzi to zespół wsparcia audytorów, który ma za zadanie wdrażać najnowsze technologie i wspierać innowacyjność wewnątrz globalnej organizacji. W EY masz dostęp do najnowocześniejszych technologii - m.in. EY Helix do analizy danych, EY Client Portal do globalnej wymiany informacji, EY Canvas, czyli „audytowy Facebook" na którym pracują wszyscy audytorzy EY na całym świecie.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Pracując w Zespole Audit Support masz dostęp do danych, na których opierają się kluczowe procesy firm działających w różnych branżach. Do naszego stałego portfolio należą sektory takie jak: technologie, przemysł, logistyka, media, bankowość, motoryzacja, energetyka, farmacja i wiele innych. Przeglądając i analizując umowy, faktury, paski wynagrodzeń i inne procesy poznasz łańcuch rozwiązań, dzięki którym działa biznes.

Nie wymagamy umiejętności obsługi tych narzędzi - nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, a do tego dodamy solidną porcję najlepszych tricków z Excela i praktycznej wiedzy z rachun­kowości i analizy danych. Po zdobyciu doświadczenia masz możliwość wyboru dalszej ścieżki kariery - w stronę technologiczną lub pracy z klientami zewnętrznymi.
RICH

Doświadczaj. Na bogato.

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie audytorów z całej Polski
  • Weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych w oparciu o przyjęte standardy rachunkowości - czy środki trwałe spółki są dobrze ujęte w sprawozdaniu?
  • Analiza środowiska kontroli wewnętrznej naszych klientów w zakresie m.in. procesów: zakupu, sprzedaży, zarządzania środkami pieniężnymi i innych kluczowych procesów
  • Analiza całości transakcji w danej firmie

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Podstawowa znajomość programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. BI
  • Analityczny i otwarty umysł

Dodatkowym atutem będzie

  • Wiedza z zakresu podstaw rachunkowości
RESPECT

Twój sposób myślenia jest dla nas ważny.

Doświadczenie przyjdzie z czasem, ale szacunek i zaufanie masz u nas od pierwszego dnia.
Jeśli masz analityczny umysł, szybko się uczysz i wiesz, że w danych zapisana jest nie tylko przyszłość, ale także teraźniejszość biznesu - pasujesz do nas.
Oferujemy:
  • Kompleksowe szkolenia z narzędzi i procedur - od zera
  • Możliwość rozwoju na ścieżce technologicznej lub klienckiej
  • Wsparcie w doskonaleniu języka angielskiego
  • Wsparcie finansowe I merytoryczne w zdobyciu Kwalifikacji Biegłego Rewidenta
  • Dostęp do międzynarodowych projektów bez konieczności podróżowania
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy
  • Rozwój oparty na kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora,
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych
  • Biuro z ładnym widokiem I w prestiżowej lokalizacji
  • Płatne praktyki lub pracę - wszystko zależy od Twojej dostępności. Jeśli chcesz pogodzić pracę ze studiami, będziemy potrzebować Twojego wsparcia w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo. Zaproponujemy Ci umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, jeśli posiadasz tytuł licencjata lub magistra.
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

#tyteż zainwestuj w siebie i dołącz do EY. Teraz jest najlepszy moment.
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.