BRANŻE
ID:262607

Trener w Dziale Automatyki Przemysłowej SIMATIC

Numer referencyjny: a0t6N000000p7GYQAY

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2022-01-20

Branża: Szkolenia / Edukacja

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • prowadzenie kursów szkoleniowych SIMATIC (TIA-Portal, STEP7, WinCC, Profinet, Profibus, Digital Enterprise) w Centrum Szkoleniowym w Łodzi lub w lokalizacji u klienta,
  • przygotowanie sal lekcyjnych i sprzętu szkoleniowego do prowadzonych kursów,
  • dbanie o aktualność materiałów szkoleniowych i stanowisk dydaktycznych,
  • uczestnictwo w programach szkoleniowych (w Polsce i za granicą) celem podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych klientów,
  • wspieranie zespołu marketingowego w promocji oferty szkoleniowej firmy.
Wymagania:
  • rozpoczęte lub ukończone studia w zakresie automatyki przemysłowej / elektroniki / energetyki lub mechatroniki,
  • wcześniejsze doświadczenie w szkoleniach technicznych z zakresu systemów automatyki będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość systemów automatyki i sterowania firmy Siemens - głównie SIMATIC PLC (S7-1500 / 1200 i / lub S7-300 / 400), HMI-SCADA (panele SIMATIC i stacje WinCC), sieci i napędy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, zdolność uczenia się, orientacja na wynik i jakość, analityczny umysł,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • samodzielność.
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • umowę o pracę,
  • stałą lub elastyczną formę zatrudnienia,
  • system benefitów,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji,
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:prowadzenie kursów szkoleniowych SIMATIC (TIA-Portal, STEP7, WinCC, Profinet, Profibus, Digital Enterprise) w Centrum Szkoleniowym w Łodzi lub w lokalizacji u klienta,
przygotowanie sal lekcyjnych i sprzętu szkoleniowego do prowadzonych kursów,
dbanie o aktualność materiałów szkoleniowych i stanowisk dydaktycznych,
uczestnictwo w programach szkoleniowych (w Polsce i za granicą) celem podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
identyfikacja potrzeb szkoleniowych klientów,
wspieranie zespołu marketingowego w promocji oferty szkoleniowej firmy.

Wymagania:rozpoczęte lub ukończone studia w zakresie automatyki przemysłowej / elektroniki / energetyki lub mechatroniki,
wcześniejsze doświadczenie w szkoleniach technicznych z zakresu systemów automatyki będzie dodatkowym atutem,
praktyczna znajomość systemów automatyki i sterowania firmy Siemens - głównie SIMATIC PLC (S7-1500 / 1200 i / lub S7-300 / 400), HMI-SCADA (panele SIMATIC i stacje WinCC), sieci i napędy,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, zdolność uczenia się, orientacja na wynik i jakość, analityczny umysł,
gotowość do podróży służbowych,
samodzielność.

Oferujemy:atrakcyjny system wynagradzania,
umowę o pracę,
stałą lub elastyczną formę zatrudnienia,
system benefitów,
pracę w międzynarodowym zespole,
możliwości podnoszenia kwalifikacji,