BRANŻE
ID:261324

Telefoniczny Doradca Klienta - praca z elastycznym grafikiem

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2021-11-24

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Oferta
Oferta Jako student potrzebujesz:

pieniędzy na czesne (w przypadku trybu zaocznego) comiesięczne wydatki,
elastycznych godzin pracy,
realnych możliwości awansu zawodowego,
regularnych wpływów na konto

Mówisz i masz!

Telefoniczny Doradca Klienta - praca z elastycznym grafikiem Miejsce pracy: Łódź

Zadania: telefoniczna obsługa klientów sieci Orange Polska - wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna,
badanie o potrzeby klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach.

Oczekiwania:

dyspozycyjność w godz. 8:00-20:00,
sprawna obsługa komputera oraz internetu,
bardzo dobra znajomość języka polskiego,
komunikatywność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z Klientami.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej po miesięcznym okresie wdrożenia w biurze!Nie czekaj, aplikuj już dziś ;)