BRANŻE
ID:262447

Telefoniczny Doradca Klienta / Łódź

Firma: CCIG Group

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2022-01-13

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Oferta
Oferta Obecnie do naszego łódzkiego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta. Jesteś osobą otwartą, lubisz kontakt z ludźmi a przy tym zarabiać pieniądze?

W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Gwarantujemy, że z nami:

będziesz dobrze zarabiać - stawka podstawowa 19,70 zł brutto na godzinę + atrakcyjny system motywacyjny,
nauczysz się jak sprzedawać, jak negocjować, jak prowadzić profesjonalne rozmowy z klientami,
zwiększysz swoją pewność siebie, komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Telefoniczny Doradca Klienta / Łódź Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

prowadzenie rozmów z obecnymi klientami naszego kontrahenta, którym kończy się obecny plan taryfowy oraz ich przedłużenie,
dosprzedaż dodatkowych produktów i akcesoriów.

Nasze oczekiwania:

możliwość rozpoczęcia wdrożenia w styczniu,
komunikatywność,
dyspozycyjność do pracy min. 30 godziny w tygodniu oraz 2 soboty w miesiącu,
mile widziany status osoby uczącej się,
chęci do pracy i nauki!

Oferujemy:

pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię odpowiednio do nowej roli,
stałą stawkę podstawową 19,70 zł oraz system premiowy,
bonus wdrożeniowy,
możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym (za zgodą Team Managera, okres około jednego miesiąca),
elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień :)
pracę w centrum Łodzi.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij nam swoją aplikację już dzisiaj!