BRANŻE
ID:244399

Technik serwisu maszyn poligraficznych z językiem angielskim

Numer referencyjny: a0t5800000OavxcAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2018-12-20

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • uruchomienia, instalacje i serwis maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury u klienta,
  • usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych oraz cykliczne prace konserwacyjne i przeglądy okresowe,
  • raportowanie przebiegu napraw oraz czytanie dokumentacji w języku angielskim.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w "mobilnym" serwisie maszyn i/lub dziale utrzymania ruchu,
  • doświadczenie w naprawie i/lub serwisie maszyn poligraficznych będzie atutem,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • umiejętność czytania schematów technicznych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów w Polsce,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie z siedzibą w Szwajcarii,
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze za wykonywanie zleceń serwisowych,
  • kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających za granicą w siedzibie firmy oraz przejrzystą strategię rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz profesjonalne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
  • świadczenia pozapłacowe, premie za ukończone projekty, ubezpieczenie finansowane przez pracodawcę.

Obowiązki:uruchomienia, instalacje i serwis maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury u klienta,
usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych oraz cykliczne prace konserwacyjne i przeglądy okresowe,
raportowanie przebiegu napraw oraz czytanie dokumentacji w języku angielskim.

Wymagania:min. 2 lata doświadczenia w pracy w "mobilnym" serwisie maszyn i/lub dziale utrzymania ruchu,
doświadczenie w naprawie i/lub serwisie maszyn poligraficznych będzie atutem,
prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
umiejętność czytania schematów technicznych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
dyspozycyjność do częstych wyjazdów w Polsce,
bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:pracę w międzynarodowej firmie z siedzibą w Szwajcarii,
stałe wynagrodzenie zasadnicze za wykonywanie zleceń serwisowych,
kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających za granicą w siedzibie firmy oraz przejrzystą strategię rozwoju zawodowego,
samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz profesjonalne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
świadczenia pozapłacowe, premie za ukończone projekty, ubezpieczenie finansowane przez pracodawcę.