BRANŻE
ID:237668

Specjalista/ka ds. serwisu AKPIA

Numer referencyjny: a0t5800000FaRySAAV

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • serwis i koordynacja serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dla aparatury kontrolno-pomiarowej i analitycznej,
  • pozyskiwanie długookresowych umów serwisowych w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • praktyczne doświadczenie w zakresie serwisowania aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i technologicznych,
  • znajomość oraz doświadczenie w pracy z analizatorami gazowymi oraz systemami analityki gazowej będą dodatkowymi atutami,
  • zdolności interpersonalne, w tym łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność,
  • umiejętność współpracy w grupie oraz wymiany doświadczeń,
  • zorientowanie na wyniki.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pakiet szkoleń wdrażających i podnoszących umiejętności.

Obowiązki:serwis i koordynacja serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dla aparatury kontrolno-pomiarowej i analitycznej,
pozyskiwanie długookresowych umów serwisowych w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej.

Wymagania:wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
praktyczne doświadczenie w zakresie serwisowania aparatury kontrolno-pomiarowej,
umiejętność czytania schematów elektrycznych i technologicznych,
znajomość oraz doświadczenie w pracy z analizatorami gazowymi oraz systemami analityki gazowej będą dodatkowymi atutami,
zdolności interpersonalne, w tym łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność,
umiejętność współpracy w grupie oraz wymiany doświadczeń,
zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;
atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie,
pakiet benefitów pozapłacowych,
pakiet szkoleń wdrażających i podnoszących umiejętności.