BRANŻE
ID:256737

Specjalista/ka ds. Administracji i Logistyki

Numer referencyjny: a0t4H00000sO7udQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • administracyjne wsparcie biura,
  • obsługa recepcji,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, kontakt z firmami kurierskimi,
  • profesjonalna obsługa gości,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • kontrola dostaw i zamówień,
  • obsługa klientów.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą recepcji,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • chęć nauki i poszerzania kwalifikacji, związanych z tematyką logistyczną,
  • wykazywanie własnej inicjatywy w codziennym działaniu.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na zastępstwo, na dwa lata,
  • atrakcyjne warunki finansowe z dodatkową premią,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
  • możliwość nauki i poszerzania kwalifikacji zawodowych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:administracyjne wsparcie biura,
obsługa recepcji,
dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, kontakt z firmami kurierskimi,
profesjonalna obsługa gości,
przygotowywanie ofert handlowych,
kontrola dostaw i zamówień,
obsługa klientów.

Wymagania:minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą recepcji,
minimum średnie wykształcenie,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
umiejętność współpracy w grupie,
rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
chęć nauki i poszerzania kwalifikacji, związanych z tematyką logistyczną,
wykazywanie własnej inicjatywy w codziennym działaniu.

Oferujemy:umowę o pracę na zastępstwo, na dwa lata,
atrakcyjne warunki finansowe z dodatkową premią,
pakiet dodatkowych benefitów,
możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
możliwość nauki i poszerzania kwalifikacji zawodowych.