BRANŻE
ID:260980

Senior Team Manager

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2021-11-10

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Oferta
Oferta CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym Klientem - zarówno B2C, jak i B2B. Obecnie do nowej lokalizacji w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko Senior Team Manager.

Senior Team Manager Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

zarządzanie zespołem w call center o profilu sprzedażowym,
ścisła współpraca z Klientem zewnętrznym,
przygotowywanie odpowiednich raportów i zestawień,
nadzór nad realizacją i analizą wskaźników jakościowych i ilościowych zespołu,
monitorowanie wyników, motywowanie zespołu, coaching, odsłuchiwanie rozmów przy wsparciu doświadczonego trenera,
współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Nasze oczekiwania:

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
min. rok doświadczenia w branży Call Center (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem),
wysoko rozwinięte umiejętności personalne, umiejętność nawiązywania relacji,
umiejętność analitycznego myślenia,
wysoka orientacja na cele i zadania,
umiejętność pracy pod presją czasu,
znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

długoterminową współpracę,
odpowiednie wdrożenie i opiekę przełożonego na każdym etapie współpracy,
rozwój w największym call center w Polsce,
możliwość awansu zgodnie z jasną ścieżką kariery,
atrakcyjne prowizje i premie,
możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej, karty Multisport i ubezpieczeń grupowych,
świetną atmosferę w pracy w samym centrum Łodzi :-)