BRANŻE
ID:280975

Pracownik magazynu (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009OLCWQA4

Nasz Klient to nowoczesna rodzinna firma z tradycjami. Wierzy, że sukces tkwi w ludziach, z którymi pracuje, i to właśnie pracownicy są siłą i fundamentem firmy. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska - prace magazynowe na różnych działach:
  • kompletacja ze skanerem,
  • kontrola jakości towaru,
  • praca z drobnymi i większymi elementami,
  • oklejanie/odklejanie naklejek.

Oczekiwania:
  • sumienność, dokładność i zdolności manualne,
  • chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • doświadczenie nie jest wymagane - Klient zapewnia niezbędne szkolenia stanowiskowe, jeżeli ich nie posiadasz,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),
  • język polski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy:
  • pracę na 2 lub 3 zmiany,
  • umowę o pracę,
  • stawkę godzinową + premie: frekwencyjna, wydajnościowa, jakościowa (w zależności od działu),
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (MedicoverSport, ubezpieczenie na życie, dodatkowa opieka medyczna,
  • darmowy transport do/z miejsca pracy (na terenie Łodzi: Łódź Kaliska, pl. Barlickiego, Kościuszki/Mickiewicza, Rzgowska-Dąbrowskiego, Bankowa, Kurczaki, Świecka).

Lokalizacja: Łódź, ul. Ustronna i/lub Rzgów, ul. Nasienna.

Warunkiem uczestnictwa w rekrutacji jest załączenie do aplikacji CV!!!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

kompletacja ze skanerem,
kontrola jakości towaru,
praca z drobnymi i większymi elementami,
oklejanie/odklejanie naklejek.

sumienność, dokładność i zdolności manualne,
chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
doświadczenie nie jest wymagane - Klient zapewnia niezbędne szkolenia stanowiskowe, jeżeli ich nie posiadasz,
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),
język polski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy:

pracę na 2 lub 3 zmiany,
umowę o pracę,
stawkę godzinową + premie: frekwencyjna, wydajnościowa, jakościowa (w zależności od działu),
dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
rozbudowany system szkoleń,
pakiet benefitów pozapłacowych (MedicoverSport, ubezpieczenie na życie, dodatkowa opieka medyczna,
darmowy transport do/z miejsca pracy (na terenie Łodzi: Łódź Kaliska, pl. Barlickiego, Kościuszki/Mickiewicza, Rzgowska-Dąbrowskiego, Bankowa, Kurczaki, Świecka).