BRANŻE
ID:253238

Pracownik magazynu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNPWHQA4

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Bełchatów, Głuchów, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki

Zadania na stanowisku:
  • rozmieszczanie towaru w magazynie,
  • weryfikacja zwrotów od klientów detalicznych,
  • wysyłanie paczek do klientów,
  • kompletowanie, pakowanie przesyłek,
  • praca ze skanerem i komputerem - nie jest wymagane doświadczenie.
Oczekiwania wobec Kandydata:
  • zaangażowanie w pracę,
  • gotowość do pracy zmianowej na podstawie grafiku (2 zmiany po 8 godzin).
Oferujemy:
  • pracę w Głuchowie,
  • darmowy dowóz pracowniczy z miejscowości: Łódź, Bełchatów, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Sulejów,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • premię do 20% przyznawaną miesięcznie,
  • ekstra dodatek weekendowy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • różnorodność zadań,
  • kartę OK System,
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania na stanowisku:rozmieszczanie towaru w magazynie,
weryfikacja zwrotów od klientów detalicznych,
wysyłanie paczek do klientów,
kompletowanie, pakowanie przesyłek,
praca ze skanerem i komputerem - nie jest wymagane doświadczenie.

Oczekiwania wobec Kandydata:zaangażowanie w pracę,
gotowość do pracy zmianowej na podstawie grafiku (2 zmiany po 8 godzin).

Oferujemy:pracę w Głuchowie,
darmowy dowóz pracowniczy z miejscowości: Łódź, Bełchatów, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Sulejów,
umowę o pracę na pełen etat,
premię do 20% przyznawaną miesięcznie,
ekstra dodatek weekendowy,
dofinansowanie do posiłków,
różnorodność zadań,
kartę OK System,