BRANŻE
ID:247322

Pakowacz/ka (Stryków) (darmowy transport)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJFjFQAX

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków, Łowicz, Koluszki, Zgierz, Kutno, Łódź

Obowiązki:
  • pakowanie drobnych wyrobów i półwyrobów przy linii pakującej, m.in. kosmetyków Gilette, klocków Lego, baterii,
  • dostarczanie komponentów do linii pakującej,
  • przygotowanie produktów do wysyłki,
  • sprawdzanie zgodności komponentów.
Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz. od poniedziałku do piątku), z możliwością dopasowania pracy nawet na jedną zmianę,
  • bezpłatny transport z wielu miejscowości do zakładu pracy,
  • umowę-zlecenie,
  • elastyczne godziny pracy.

Obowiązki:
- pakowanie drobnych wyrobów i półwyrobów przy linii pakującej, m.in. kosmetyków Gilette, klocków Lego, baterii,
- dostarczanie komponentów do linii pakującej,
- przygotowanie produktów do wysyłki,
- sprawdzanie zgodności komponentów.

Wymagania:
- chęć do pracy,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
- sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz. od poniedziałku do piątku), z możliwością dopasowania pracy nawet na jedną zmianę,
- bezpłatny transport z wielu miejscowości do zakładu pracy,
- umowę-zlecenie,
- elastyczne godziny pracy.