BRANŻE
ID:246156

Montażysta// fotograf / operator dslr/dslm

Firma: HOUSE OF FILM

Stanowisko: Montażysta

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2019-04-16

Branża: Grafika / Fotografia / Kreacja, Inne

Rodzaj: Praca tymczasowa

Opis firmy:

Nazywamy się "House of film" i zajmujemy się branżą video, dslr/dslm & foto. Realizujemy klipy reklamowe, usługi medialne dla firm oraz zlecenia na imprezach okolicznościowych.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy do pracy młodych ludzi z doświadczeniem w filmowaniu lustrzankami DSLR/DSLM, montowaniu klipów i filmów, fotografii. Jeżeli interesujesz się powyższymi zajęciami, miałeś z tym styczność oraz masz w tym doświadczenie i pasjonuje Cię tego typu realizacja zapraszamy do kontaktu.

Wysyłając do Nas zgłoszenie napisz w nagłówku na jakie stanowisko aplikujesz!

Nie musisz posiadać wszystkich przez Nas wymienionych cech, głównie będzie liczyło się portfolio.

Przedział wiekowy od 19-30 lat.

Oczekujemy:

Oczekujemy:

- doświadczenia w montowaniu filmów - znajomości programów

(firmy Adobe np. Adobe Premiere, Adobe After Effects, Edius, Da Vincii itp)

- obsługi lustrzanek cyfrowych , aparatów bezlusterkowych ( firmy Canon, Sony )

- doświadczenia w fotografii reportażowej

- zmysłu artystycznego i wyczucia estetyki obrazu,

- wyobraźni, kreatywności,

- znajomości trendów filmowych, fotograficznych

- znajomości zasad fotografii lub filmowania

- elastyczności czasowej,

- charyzmy, kontaktowości i umiejętności pracy z klientem
- pozytywnej energii

Oferujemy:

Oferujemy:

- Pracę na jasnych i atrakcyjnych warunkach

- Ciekawe stanowisko z możliwością rozwoju

- Szkolenia

- Miłą atmosferę