BRANŻE
ID:246027

Inżynier mechanik serwisu z językiem angielskim

Numer referencyjny: a0t5800000OZsE0AAL

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • prowadzenie projektów uruchamiania maszyn bezpośrednio u klienta (na terenie kraju oraz za granicą) oraz w siedzibie firmy,
  • prowadzenie prac serwisowych i nadzorowanie procesu konserwacji i modernizacji zgodnie z harmonogramem,
  • cykliczne uczestnictwo w szkoleniach (również w języku angielskim) celem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji,
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej oraz raportowanie podejmowanych działań do przełożonego.
Wymagania:
  • ukończona szkoła techniczna z zakresu mechaniki i/lub mechatroniki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • motywacja do odbywania wyjazdów służbowych w kraju i granicą,
  • atutem będzie znajomość obsługi maszyn (np. sklejko składarki, maszyny sztancujące itp.) oraz procesu przetwarzania tektury (branża poligraficzna),
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w dużej organizacji o międzynarodowym kapitale na stabilnych warunkach zatrudnienia na długi czas,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych podczas pracy w ciekawych projektach uruchomienia maszyn o wysokim stopniu automatyzacji,
  • pracę w zespole bardzo kompetentnych specjalistów w branży oraz solidne wdrożenie w zakres obowiązków,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

Obowiązki:
- prowadzenie projektów uruchamiania maszyn bezpośrednio u klienta (na terenie kraju oraz za granicą) oraz w siedzibie firmy,
- prowadzenie prac serwisowych i nadzorowanie procesu konserwacji i modernizacji zgodnie z harmonogramem,
- cykliczne uczestnictwo w szkoleniach (również w języku angielskim) celem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji,
- uzupełnianie dokumentacji technicznej oraz raportowanie podejmowanych działań do przełożonego.

Wymagania:
- ukończona szkoła techniczna z zakresu mechaniki i/lub mechatroniki,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- motywacja do odbywania wyjazdów służbowych w kraju i granicą,
- atutem będzie znajomość obsługi maszyn (np. sklejko składarki, maszyny sztancujące itp.) oraz procesu przetwarzania tektury (branża poligraficzna),
- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- pracę w dużej organizacji o międzynarodowym kapitale na stabilnych warunkach zatrudnienia na długi czas,
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych podczas pracy w ciekawych projektach uruchomienia maszyn o wysokim stopniu automatyzacji,
- pracę w zespole bardzo kompetentnych specjalistów w branży oraz solidne wdrożenie w zakres obowiązków,
- konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet świadczeń dodatkowych.