BRANŻE
ID:243169

Inżynier mechanik maszyn (zakłady produkcji opakowań tekturowych)

Numer referencyjny: a0t5800000OahA4AAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2018-10-16

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • naprawa i konserwacja maszyn poligraficznych (na terenie kraju),
  • uczestnictwo w projektach uruchamiania maszyn w hali produkcyjnej,
  • kontakt z klientem bezpośredni i telefoniczny w celu udzielenia instrukcji naprawy maszyny,
  • cykliczne uczestnictwo w szkoleniach (również w języku angielskim) celem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji,
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej oraz raportowanie podejmowanych działań do przełożonego.
Wymagania:
  • ukończona szkoła techniczna z zakresu mechaniki i/lub mechatroniki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (używany na codzień w pracy),
  • motywacja do odbywania wyjazdów służbowych w kraju i granicą (projekty uruchomienia maszyn),
  • atutem będzie znajomość obsługi maszyn (np. sklejko-składarki, maszyny sztancujące itp.) oraz procesu przetwarzania tektury (branża poligraficzna),
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w dużej organizacji o międzynarodowym kapitale na stabilnych warunkach zatrudnienia na długofalowy okres współpracy,
  • zagraniczne standardy pracy oraz rozwój kompetencji zawodowych podczas pracy w ciekawych projektach uruchomienia maszyn do produkcji tektury o wysokim stopniu automatyzacji (nowoczesny sprzęt bezpośrednio od producenta),
  • rozbudowany system wieloetapowych szkoleń wdrażających w j. angielskim na terenie kraju oraz w zagranicznych oddziałach firmy,
  • opiekuna na czas wdrożenia w zakres obowiązków oraz współpracę w zespole bardzo kompetentnych specjalistów w branży oraz solidne wdrożenie w zakres obowiązków,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia (atrakcyjne warunki finansowe + premie) oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

Obowiązki:naprawa i konserwacja maszyn poligraficznych (na terenie kraju),
uczestnictwo w projektach uruchamiania maszyn w hali produkcyjnej,
kontakt z klientem bezpośredni i telefoniczny w celu udzielenia instrukcji naprawy maszyny,
cykliczne uczestnictwo w szkoleniach (również w języku angielskim) celem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji,
uzupełnianie dokumentacji technicznej oraz raportowanie podejmowanych działań do przełożonego.

Wymagania:ukończona szkoła techniczna z zakresu mechaniki i/lub mechatroniki,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (używany na codzień w pracy),
motywacja do odbywania wyjazdów służbowych w kraju i granicą (projekty uruchomienia maszyn),
atutem będzie znajomość obsługi maszyn (np. sklejko-składarki, maszyny sztancujące itp.) oraz procesu przetwarzania tektury (branża poligraficzna),
wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:pracę w dużej organizacji o międzynarodowym kapitale na stabilnych warunkach zatrudnienia na długofalowy okres współpracy,
zagraniczne standardy pracy oraz rozwój kompetencji zawodowych podczas pracy w ciekawych projektach uruchomienia maszyn do produkcji tektury o wysokim stopniu automatyzacji (nowoczesny sprzęt bezpośrednio od producenta),
rozbudowany system wieloetapowych szkoleń wdrażających w j. angielskim na terenie kraju oraz w zagranicznych oddziałach firmy,
opiekuna na czas wdrożenia w zakres obowiązków oraz współpracę w zespole bardzo kompetentnych specjalistów w branży oraz solidne wdrożenie w zakres obowiązków,
konkurencyjne warunki zatrudnienia (atrakcyjne warunki finansowe + premie) oraz pakiet świadczeń dodatkowych.