BRANŻE
ID:280933

Inżynier ds. serwisu napędów (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009ON8HQAW

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • doradztwo w zakresie doboru systemów napędowych (przekształtników częstotliwości),
  • serwis przekształtników częstotliwości Siemens,
  • uruchamianie układów napędowych i sterowania maszyn produkcyjnych,
  • współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami sprzedającymi maszyny produkcyjne na rynku polskim,
  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych do 50% czasu pracy.

Wymagamy:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
  • znajomość techniki napędowej,
  • znajomość zagadnień serwisu napędów będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomości zagadnień sprzedaży technicznej,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do wyjazdów delegacyjnych do 50%,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • inicjatywa i umiejętności współpracy w grupie,
  • zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe jak: pakiet medyczny lub sportowy, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

doradztwo w zakresie doboru systemów napędowych (przekształtników częstotliwości),
serwis przekształtników częstotliwości Siemens,
uruchamianie układów napędowych i sterowania maszyn produkcyjnych,
współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami sprzedającymi maszyny produkcyjne na rynku polskim,
gotowość do wyjazdów delegacyjnych do 50% czasu pracy.

Wymagamy:

wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka),
doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
znajomość techniki napędowej,
znajomość zagadnień serwisu napędów będzie dodatkowym atutem,
uprawnienia SEP,
prawo jazdy kat. B,
znajomości zagadnień sprzedaży technicznej,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
doświadczenie w pracy w zespole,
dyspozycyjność do wyjazdów delegacyjnych do 50%,
gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
inicjatywa i umiejętności współpracy w grupie,
zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:

umowę o pracę,
samochód służbowy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
benefity pozapłacowe jak: pakiet medyczny lub sportowy, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji.