BRANŻE
ID:246041

Dziewiarz/Pomocnik dziewiarza (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000pM13TQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • obsługa maszyn dziewiarskich,
  • nadzór nad przebiegiem produkcji,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • obróbki ręczne.
Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - na podstawie grafiku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta po upływie 6 miesięcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miesięczne i kwartalne premie,
  • dodatek nocny,
  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Miejsce pracy:
Łódź

Obowiązki:
- obsługa maszyn dziewiarskich,
- nadzór nad przebiegiem produkcji,
- kontrola jakości wyrobów gotowych,
- obróbki ręczne.

Wymagania:
- doświadczenie na analogicznym stanowisku,
- zdolności manualne,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym - na podstawie grafiku.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
- zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta po upływie 6 miesięcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- miesięczne i kwartalne premie,
- dodatek nocny,
- pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna),
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.